Info about betting: at ATDHE blog. Http://Atdhe.bz is ATDHE.EU backup server. Go there if ATDHE.EU does not work.

usa Biggest sportsbook for USA (except MD and NY): BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Links with less ads
Brøndby IF - SønderjyskE 15:00
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Blackbpool - Burnley 16:15
Krasnaya Armiya - MHC Spartak 15:45
Aliaga Petkim - Besiktas 15:00
Alfreton - Grimsby Town 14:00
FC Vestsjaelland - Hobro 14:00
Sumy - Oleksandriya 14:00
Cage Warriors FC: Fight Night 11 18:00
FC Vestsjaelland - Hobro 14:00
Tsonga - Federer, ATP Monte Carlo 13:15
Liberec - Ceske Budejovice 16:00
Zlin - Pribram 15:00
Badminton: Yonex Dutch International 2014 - Day 2 08:30
Coria - Duckworth, ATP Challenger Santiago 15:00
Rola - Gonzalez, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:05
Rola - Gonzalez, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:05
Podlipnik-Castillo - Schwank, ATP Challenger Santiago 15:00
Podlipnik-Castillo - Schwank, ATP Challenger Santiago 15:00
Coria - Duckworth, ATP Challenger Santiago 15:00
Michon - Souza, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:05
Bogomolov Jr - Krajinovic, ATP Challenger Sarasota TBF 3:6 1:1 15:00
Bogomolov Jr - Krajinovic, ATP Challenger Sarasota TBF 3:6 1:1 15:00
G. Melzer - Daniel, ATP Challenger Sarasota 15:15
G. Melzer - Daniel, ATP Challenger Sarasota 15:15
Michon - Souza, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:05
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Boston Bruins - Detroit Red Wings 23:30
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
Fox Sports USA Fight Night: Alan Sanchez - Jorge Silva 02:00
Tsonga - Federer, ATP Monte Carlo 13:15
Brondby IF - SonderjyskE 15:00
Banga - Zalgiris 15:30
ITF Mens - Doha 13:00
Pardubice - Usti nad Labem 14:00
Kibirkstis - Suduva, W 14:00
Aliaga Petkim - Besiktas 15:00
Zalgiris - Dzukija 15:30
BC Prievidza - BK Svit 16:00
Opava - Decin 16:00
Latvia - Russia 14:00
Finland - Germany 15:30
Badminton: Yonex Dutch International 2014 - Day 2 08:30
All other links to sport streams provided by other websites (no warranty)
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
Banga - Zalgiris 16:30
Banga - Zalgiris 16:30
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
Zlin - Kometa Brno 17:20
World Cup Grand Slam of Curling 17:00
World Cup Grand Slam of Curling 17:00
Leinster - Benetton Treviso 17:00
Leinster - Benetton Treviso 17:00
Krasnaya Armiya - MHC Spartak 16:45
Krasnaya Armiya - MHC Spartak 16:45
World Cup Grand Slam of Curling 17:00
Euro Hockey League 18:00
World Cup Grand Slam of Curling 20:30
Finland - Germany 16:30
Finland - Germany 16:30
Finland - Germany 16:30
Belarus - Switzerland 17:00
Oranje Zwart - Polo 18:00
Oranje Zwart - Polo 18:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
HC Rotterdam - KHC Dragons 15:30
HC Rotterdam - KHC Dragons 15:30
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
Aliaga Petkim - Besiktas 16:00
Aliaga Petkim - Besiktas 16:00
Sumy pp - Oleksandriya 15:00
Sumy pp - Oleksandriya 15:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
FC Vestsjaelland - Hobro 15:00
FC Vestsjaelland - Hobro 15:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Sweden - Denmark 14:00
Latvia - Russia 15:00
Bellator Fighting Championship 117: Douglas Lima - Rick Hawn 01:00
Cage Warriors FC: Fight Night 11 18:00
Cage Warriors FC: Fight Night 11 18:00
Alfreton - Grimsby Town 15:00
Alfreton - Grimsby Town 15:00
Alfreton - Grimsby Town 15:00
Alfreton - Grimsby Town 15:00
Sumy - Oleksandriya 15:00
FC Vestsjaelland - Hobro 15:00
Elite League - Poole - Swindon 20:00
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 14:00
Sumy - Oleksandriya 15:00
Bushido - SWAT 40 16:00
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 14:00
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 14:00
Tyumen - Karaganda 14:00
Tyumen - Karaganda 14:00
Tyumen - Karaganda 14:00
Elite League Speedway 19:00
Krasnaya Armiya - MHC Spartak 15:45
Doncaster - Derby 19:30
Doncaster - Derby 19:30
Doncaster - Derby 19:30
Inverness CT - Aberdeen 19:45
Inverness CT - Aberdeen 19:45
Inverness CT - Aberdeen 19:45
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Curling: World Cup Grand Slam of Curling 16:00
Curling: World Cup Grand Slam of Curling 19:30
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 19:45
Nancy - Dijon 19:00
Nancy - Dijon 19:00
Nancy - Dijon 19:00
Nimes - Istres 19:00
Nimes - Istres 19:00
Nimes - Istres 19:00
Niort - Brest 19:00
Niort - Brest 19:00
Niort - Brest 19:00
Troyes - Creteil 19:00
Troyes - Creteil 19:00
Troyes - Creteil 19:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 19:45
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 19:45
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 14:00
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 14:00
Clermont Foot - Angers 19:00
Clermont Foot - Angers 19:00
Clermont Foot - Angers 19:00
Kyrgios - Young, ATP Challenger Sarasota 22:30
Arnaboldi - Bogomolov Jr - Cerretani - Siljestrom, ATP Challenger Sarasota 21:00
Arnaboldi - Bogomolov Jr - Cerretani - Siljestrom, ATP Challenger Sarasota 21:00
Kyrgios - Young, ATP Challenger Sarasota 22:30
Estrella - Lorenzi, ATP Challenger San Luis Potosi 22:30
Estrella - Lorenzi, ATP Challenger San Luis Potosi 22:30
Arevalo - Menendez-Maceiras, ATP Challenger San Luis Potosi 20:30
Arevalo - Menendez-Maceiras, ATP Challenger San Luis Potosi 20:30
Hernandez - Schwank - Garin - Jarry, ATP Challenger Santiago 18:00
Hernandez - Schwank - Garin - Jarry, ATP Challenger Santiago 18:00
Aguilar - Podlipnik-Castillo - Dellien - Olivo, ATP Challenger Santiago 18:00
Aguilar - Podlipnik-Castillo - Dellien - Olivo, ATP Challenger Santiago 18:00
Gonzalez - Molteni - Alund - Duran, ATP Challenger Sao Paulo 2 19:00
Gonzalez - Molteni - Alund - Duran, ATP Challenger Sao Paulo 2 19:00
Buchanan - Meister - King - Spir, ATP Challenger San Luis Potosi 19:00
Buchanan - Meister - King - Spir, ATP Challenger San Luis Potosi 19:00
Demoliner - Elias - Pella - Schwartzman, ATP Challenger Sao Paulo 2 20:00
Demoliner - Elias - Pella - Schwartzman, ATP Challenger Sao Paulo 2 20:00
Elias - Pella, ATP Challenger Sao Paulo 2 17:00
Elias - Pella, ATP Challenger Sao Paulo 2 17:00
Bogomolov Jr or Krajinovic - Dustov, ATP Challenger Sarasota 18:00
Bogomolov Jr or Krajinovic - Dustov, ATP Challenger Sarasota 18:00
ITF Womens - Dothan 16:00
Ward - Kosakowski, ATP Challenger Sarasota 16:30
Ward - Kosakowski, ATP Challenger Sarasota 16:30
Skupski - Skupski - Draganja - Kontinen, ATP Challenger Sarasota 16:30
Skupski - Skupski - Draganja - Kontinen, ATP Challenger Sarasota 16:30
Dutra Silva - Zeballos, ATP Challenger Sao Paulo 2 16:30
Dutra Silva - Zeballos, ATP Challenger Sao Paulo 2 16:30
De Bakker - Arguello, ATP Challenger Santiago 16:30
De Bakker - Arguello, ATP Challenger Santiago 16:30
Sorensen - Odesnik, ATP Challenger Santiago 16:30
Sorensen - Odesnik, ATP Challenger Santiago 16:30
St Etienne - Rennes 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
Coria - Duckworth (ATP Challenger Santiago) 16:00
Podlipnik-Castillo - Schwank (ATP Challenger Santiago) 16:00
De Bakker - Arguello (ATP Challenger Santiago) 17:30
Sorensen - Odesnik (ATP Challenger Santiago) 17:30
Estrella - Lorenzi (ATP Challenger San Luis Potosi) 23:30
Hernandez / Schwank - Garin / Jarry (ATP Challenger Santiago) 19:00
Buchanan / Meister - King / Spir (ATP Challenger San Luis Potosi) 20:00
Aguilar / Podlipnik-Castillo - Dellien / Olivo (ATP Challenger Santiago) 19:00
Arevalo - Menendez-Maceiras (ATP Challenger San Luis Potosi) 21:30
Amkar Perm - Ural 14:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Michon - Souza (ATP Challenger Sao Paulo 2) 16:00
Rola - Gonzalez (ATP Challenger Sao Paulo 2) 16:00
Elias - Pella (ATP Challenger Sao Paulo 2) 18:00
Skupski / Skupski - Draganja / Kontinen (ATP Challenger Sarasota) 17:30
Dutra Silva - Zeballos (ATP Challenger Sao Paulo 2) 17:30
Gonzalez / Molteni - Alund / Duran (ATP Challenger Sao Paulo 2) 20:00
Demoliner / Elias - Pella / Schwartzman (ATP Challenger Sao Paulo 2) 21:30
Arnaboldi / Bogomolov Jr. - Cerretani / Siljestrom (ATP Challenger Sarasota) 22:00
G. Melzer - Daniel (ATP Challenger Sarasota) 16:00
Ward - Kosakowski (ATP Challenger Sarasota) 17:30
Kyrgios - Young (ATP Challenger Sarasota) 23:30
Bogomolov Jr. or Krajinovic - Dustov (ATP Challenger Sarasota) 19:00
Showtime - ShoBox: Alexei Collado - Rod Salka 02:45
Boston Bruins - Detroit Red Wings 23:30
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
Kansas City Royals - Minnesota Twins 00:10
Colorado Rockies - Philadelphia Phillies 00:40
Oakland Athletics - Houston Astros 02:05
Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks 02:10
San Diego Padres - San Francisco Giants 02:10
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Boston Bruins - Detroit Red Wings 23:30
Washington Nationals - St.Louis Cardinals 23:05
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 23:05
Cleveland Indians - Toronto Blue Jays 23:05
Detroit Tigers - Los Angeles Angels 23:08
Boston Red Sox - Baltimore Orioles 23:10
Miami Marlins - Seattle Mariners 23:10
New York Mets - Atlanta Braves 23:10
Tampa Bay Rays - New York Yankees 23:10
Texas Rangers - Chicago White Sox 00:05
San Jose SaberCats - Portland Thunder 02:00
WWE Friday Night Smackdown 00:00
San Antonio Talons - New Orleans VooDoo 00:30
ESPN2 Friday Fight Night: Vitalii Kopylenko - Willie Monroe Jr 01:00
Fox Sports USA Fight Night: Alan Sanchez - Jorge Silva 02:00
CWFC Fight Night 11 19:00
Favorit - Kharkiv 15:00
Chicago Cubs - Cincinnati Reds 18:20
Bristol - London Welsh 19:45
Zlin - Kometa Brno 17:20
SonderjyskE - Herning Blue Fox 17:30
Oranje Zwart - Polo 18:00
Latvia - Russia 15:00
Turkey U20 W - Israel U20 W 15:00
HK Ogre - Celtnieks/LSPA 16:00
Zalgiris - Dzukija 16:30
RBC Heritage 20:00
Eurosport Boxing 20:00
Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo 22:00
SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Most 17:00
Club Alianza Lima - San Simon 22:45
AS Arles Avignon - Stade Lavallois 18:00
WWE Late Night Smackdown 21:00
Fatra Zlin - Euro Sitex Pribram 16:00
VK Dukla Liberec - VK Jihostroj Ceske Budejovice 17:00
HBC Ronal Jicin - HC Dukla Praha 18:00
FC Cheb - FK Ostrov 17:00
BK JIP Pardubice - Sluneta Usti nad Labem 15:00
BC Prievidza - BK Iskra Svit 17:00
BK Inter Incheba Bratislava - MBK RIEKER Komarno 17:00
BK Opava - BK Decin 17:00
Norsko - Cesko 17:00
SKP Frydek Mistek - Talent M.A.T. Plzen 18:00
Willem II - FC Emmen 18:00
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Harlequins - Leicester Tigers 18:45
Doncaster Rovers - Derby County 18:30
Inverness - Aberdeen FC 18:45
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:15
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 18:45
Leinster - Benetton Treviso 16:00
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
FC Vestsjaelland - Hobro 15:00
Alfreton - Grimsby Town 15:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
Dukla Praha - Sparta Prague 17:00
Czech 2. Liga 17:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 18:00
Puskas Academy - Pecsi MFC 18:00
Multiplex Ligue 1 19:00
Multiplex Ligue 2 19:00
Jihlava - Bohemians 1905 19:15
Voetbal International 19:30
Belarus - Switzerland 17:00
Greater Gwinnett Championship 17:30
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Leinster - Benetton Treviso 17:00
Glasgow Warriors - Ulster Rugby 19:05
Harlequins - Leicester Tigers 19:45
Castres Olympique - Montpellier 19:45
Nimes Olympique - FC Istres 18:00
Chamois Niortais - Stade Brestois 18:00
ESTAC Troyes - Creteil 18:00
Willem II - FC Emmen 18:00
Inti Gas Ayacucho - Real Garcilaso 18:15
Doncaster Rovers - Derby County 18:30
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Inverness - Aberdeen FC 18:45
Club Alianza Lima - San Simon 22:45
Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo 21:00
Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo 21:00
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Aarhus GF - FC Midtjylland 17:00
Clermont Foot - SCO Angers 18:00
AC Le Havre - Tours FC 18:00
FC Metz - A Bastia 18:00
AS Nancy - Dijon Footbal 18:00
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Inverness - Aberdeen FC 18:45
ESTAC Troyes - Creteil 18:00
Willem II - FC Emmen 18:00
Jihlava - Bohemians 1905 18:15
Inti Gas Ayacucho - Real Garcilaso 18:15
Doncaster Rovers - Derby County 18:30
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Voetbal International 18:30
AS Arles Avignon - Stade Lavallois 18:00
Clermont Foot - SCO Angers 18:00
AC Le Havre - Tours FC 18:00
FC Metz - A Bastia 18:00
AS Nancy - Dijon Footbal 18:00
Nimes Olympique - FC Istres 18:00
Chamois Niortais - Stade Brestois 18:00
SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Most 16:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 16:00
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Aarhus GF - FC Midtjylland 17:00
Puskas Academy - Pecsi MFC 17:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 17:00
Multiplex Ligue 2 18:00
Leinster - Benetton Treviso 16:00
Glasgow Warriors - Ulster Rugby 18:05
Harlequins - Leicester Tigers 18:45
Bristol - London Welsh 18:45
Castres Olympique - Montpellier 18:45
Zlin - Kometa Brno 16:20
Sonderjyske - Herning Blue Fox 16:30
Warrington Wolves - Widnes Vikings 13:45
Tsonga - Federer, ATP Monte Carlo 13:15
Garcia-Lopez - Djokovic, ATP Monte Carlo 15:50
Garcia-Lopez - Djokovic, ATP Monte Carlo 15:50
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:15
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:15
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 18:45
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 18:45
Olomouc - Mlada Boleslav 16:00
Belarus - Switzerland 16:00
Chomutov - Kladno 16:00
Kibirkstis W - Suduva W 15:00
Zalgiris - Dzukija 16:30
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
Locomotive - Favorite 14:00
Oranje Zwart - Polo 17:00
Volei Municipal Zalau - Tomis Constanta Divizia 14:00
Volei Municipal Zalau - Tomis Constanta Divizia 14:00
Oranje Zwart - Polo 17:00
Squash: El Gouna International 2014 - Day 6 18:00
Squash: El Gouna International 2014 - Day 6 18:00
Imoco Volley Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio 18:30
Imoco Volley Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio 18:30
Eurosport Boxing: Jkitou - Mafuta 19:00
Latvia - Russia 15:00
Latvia - Russia 15:00
Chomutov - Kladno 17:00
Olomouc - Mlada Boleslav 17:00
Zlin - Kometa Brno 17:20
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 07:00
Melbourne Victory - Sydney FC 10:30
Manly Sea Eagles - North Queensland Cowboys 10:40
Newcastle Knights - Brisbane Broncos 10:40
Pardubice - Usti nad Labem 15:00
Opava - Decin 17:00
BC Prievidza - BK Svit 17:00
Formula One - Chinese Grand Prix Practice 07:00
Banga - Zalgiris 16:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Bogomolov Jr. - Krajinovic (ATP Challenger Sarasota) TBF 3:6 1:1 16:00
Barcelona - Real Madrid (Replay) 05:30
IITF Santa Margherita Di Pula 09:00
ITF Men's - Doha 14:00
AIBA Youth World Boxing Championships Sofia 2014 - Ring 1 1 09:00
AIBA Youth World Boxing Championships Sofia 2014 - Ring 2 2 09:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 18:00
St Etienne - Rennes 19:30
ITF Women's - Dothan 17:00
ITF Men's - Doha 14:00
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
AGF Aarhus - Midtjylland 18:00
Atletico Madrid - Elche 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
AGF Aarhus - Midtjylland 18:00
St Etienne - Rennes 19:30
Inverness CT - Aberdeen 19:45
Doncaster - Derby 19:30
Blackpool - Burnley 17:15
Ligue 2 - Multiplex 19:00
Metz - Bastia CA 19:00
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Atletico Madrid - Elche 19:30
ITF Men's - Doha 14:00
St Etienne - Rennes 19:30
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 18:00
Atletico Madrid - Elche 19:30
Inverness CT - Aberdeen 19:45
Alfreton - Grimsby Town 16:15
Atletico Madrid - Elche 19:30
Doncaster - Derby 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 16:45
Eurosport 21:00
Eurosport 21:00
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 19:45
Eurosport 2 21:00
Doncaster - Derby 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
Le Havre - Tours 19:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
Troyes - Creteil 19:00
Atletico Madrid - Elche 19:30
AGF Aarhus - Midtjylland 18:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 21:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 21:00
Castres Olympique - Montpellier 18:45
San Francisco Giants - San Diego Padres 03:10
Inverness CT - Aberdeen 19:45
St Etienne - Rennes 19:30
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
St Etienne - Rennes 19:30
Doncaster - Derby 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
Ligue 2 - Multiplex 19:00
Metz - Bastia CA 19:00
P2P streams (download additional software)
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 19:45
Oranje Zwart - Polo 18:00
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 14:00
Today is 2014-04-18, we have 475 links. Last update UTC = 78 seconds ago. all times UTC

Watch free sport streams

ATDHE.eu is a free sport streaming website, like ATDHE.tv or ATDHE.net used to be before the USA seized/stole their domains. Atdhe.tv is a minimalistic sport stream website, which means that from our homepage you are are just one click away from flash streaming (unfortunately if you are an UK or a US visitor, you are banned from using Atdhe, we apologise, but we no longer support visitors neither from UK nor the USA).

Just choose the stream you wish to watch and click on it. If it does not work, try another one. Atdhe.tv is a sport stream aggregator, so usually more links are added for the same event. That means that no streams are hosted on this website, never were and never will be. Sometimes there are stream links that require additional software to work.

ATDHE was recently improved and we're working on further improvements for the future. If you enjoy using ATDHE, please use the share buttons above (Facebook Like, Google +1, Twitter etc). If you think that some of the links here violate your rights, please contact the provider of the stream and contact us at atdheeudmca at gmail dot com. We take DMCA seriously! We will be also be happy for your feedback. We kindly ask you: DO NOT ADD SPORT STREAMS THAT ARE NOT AVAILABLE FOR FREE! If you add pirated streams we WILL give your IP address to authorities like FBI, Interpol and others, who protect our economy, future, jobs and old/new world order.