Info about betting: at ATDHE blog. Http://Atdhe.bz is ATDHE.EU backup server. Go there if ATDHE.EU does not work.

usa Biggest sportsbook for USA (except MD and NY): BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Links with less ads
Metallurg Magnitogorsk - HC Lev Praha 11:00
FK Liepāja - FK Daugava Rīga 11:00
Torpedo Moscow - Rotor Volgograd 11:00
Iberostar Tenerife - Laboral Kutxa Baskonia 10:15
CAI Zaragoza - Unicaja Málaga 10:15
Cibulkova, D - Vekic, D 10:05
Shanghai Shenxin - Jiangsu Shuntian 09:30
Rain or Shine Elasto Painters - Barangay Ginebra Kings 09:15
Norwich City vs Liverpool 11:00
Norwich vs Liverpool 11:00
Almeria vs Celta Vigo 10:00
Norwich City - Liverpool FC 11:00
RCD Mallorca - Deportivo la Coruna 10:00
UD Almeria - Celta de Vigo 10:00
Norwich City vs Liverpool 11:00
Caykur Rizespor - Konyaspor 10:30
UD Almeria - Celta de Vigo 10:00
UD Almeria - Celta de Vigo 10:00
UD Almeria - Celta de Vigo 10:00
Cibulkova - Vekic, WTA Kuala Lumpur 10:45
Badminton: Yonex Dutch International 2014 - Day 4, Final Day 10:00
Goals on Sunday 08:30
Halep - Ivanovic, Romania - Serbia 09:45
Halep - Ivanovic, Romania - Serbia 09:45
Rubin Kazan - FK Spartak Moscow 09:30
Goals on Sunday 08:30
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy 09:00
Goals on Sunday 08:30
SK Prevysov - FK Kolin 08:15
TJ Sokol Nova Ves pod Plesi - FC MAS Taborsko 08:15
FK OEZ Letohrad B - FK AGRIA Chocen 08:15
FK Slavoj Vysehrad - SK Uvaly 08:15
FK Admira Praha - FK Meteor Praha VIII 18:15
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 17:00
SL Benfica - Olhanense 17:00
FC Barcelona - Athletic Bilbao 19:00
Olympique Marseille - Lille OSC 19:00
VfR Aalen 1921 - FC Ingolstadt 04 11:30
SC Paderborn 07 - SpVgg Greuther Furth 11:30
AS Monaco - OGC Nice 12:00
Hull City - Arsenal 13:05
1. FC Nurnberg - Bayer 04 Leverkusen 13:30
Rayo Vallecano - Real Betis 15:00
SC Bastia - AC Ajaccio 15:00
Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp 15:00
FC Lorient - Montpellier HSC 15:00
Stade de Reims - FC Sochaux 15:00
Valenciennes - FC Nantes 15:00
Everton FC - Manchester United 15:10
VFB Stuttgart - FC Schalke 04 15:30
FC Sevilla - Granada CF 17:00
1. FC Kaiserslautern - FSV Frankfurt 11:30
UD Almeria - Celta de Vigo 10:00
Norwich City - Liverpool FC 11:00
Miami Heat - Charlotte Bobcats 19:30
New York Rangers vs Philadelphia Flyers 16:00
Boston Bruins - Detroit Red Wings 19:00
Everton FC - Manchester United 15:10
Norwich City - Liverpool FC 11:00
Badminton: Yonex Dutch International 2014 - Day 4, Final Day 10:00
Torro-Flor - A. Radwanska, Spain - Poland 09:10
ITF Mens - Womens - Santa Margherita Di Pula 08:00
Torro-Flor - A. Radwanska, Spain - Poland 09:10
Makarova - Ormaechea, Russia - Argentina 10:15
Makarova - Ormaechea, Russia - Argentina 10:15
Larsson - Kumkhum, Sweden - Thailand 10:00
Larsson - Kumkhum, Sweden - Thailand 10:00
CB Canarias - Laboral Kutxa 10:15
CB Canarias - Laboral Kutxa 10:15
CAI Zaragoza - Unicaja 10:15
Rain Or Shine - Ginebra Kings 09:15
Caykur Rizespor - Konyaspor 10:30
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy 09:00
All other links to sport streams provided by other websites (no warranty)
Skonto Riga - BFC Daugavpils 15:00
Liepajas Metalurgs - Daugava Riga 12:00
Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu 12:00
FK Jelgava - FK Ventspils 14:00
CB Canarias - Laboral Kutxa 11:15
CB Canarias - Laboral Kutxa 11:15
La Bruixa d'Or Manresa - Cajasol 11:30
La Bruixa d'Or Manresa - Cajasol 11:30
Caykur Rizespor - Konyaspor 11:30
UD Almeria - Celta de Vigo 11:00
UD Almeria - Celta de Vigo 11:00
UD Almeria - Celta de Vigo 11:00
UD Almeria - Celta de Vigo 11:00
UD Almeria - Celta de Vigo 11:00
UD Almeria - Celta de Vigo 11:00
RCD Mallorca - Deportivo la Coruna 11:00
Iberostar Tenerife - Laboral Kutxa Vitoria 11:15
La Bruixa - Cajasol 11:30
CAI Zaragoza - Unicaja 11:15
CAI Zaragoza - Unicaja 11:15
CAI Zaragoza - Unicaja Malaga 11:15
Rain Or Shine - Ginebra Kings 10:15
CAI Zaragoza - Unicaja 11:15
FIM World Championship Motocross MX1 and MX2 11:00
FIM World Championship Motocross MX1 and MX2 11:00
Mordovia - Slavutich 10:00
Croatia - Great Britain 11:00
Croatia - Great Britain 11:00
Croatia - Great Britain 11:00
Belgium U18 - Iceland U18 11:00
Belgium U18 - Iceland U18 11:00
Sweden - Thailand - Johanna Larsson - Luksika Kumkhum 1 11:00
Tyumen W - Omichka Omsk W 11:00
Mallorca - Deportivo La Coruna 11:00
Rubin Kazan - Spartak Moscow 10:30
Ajax Youth - Liverpool Youth 11:00
Mallorca - Deportivo La Coruna 11:00
Anderlecht - Fenerbahce, Youth 08:30
Ajax Youth - Liverpool Youth 11:00
Almeria - Celta Vigo 11:00
Almeria - Celta Vigo 11:00
Almeria - Celta Vigo 11:00
Almeria - Celta Vigo 11:00
Ajax Youth - Liverpool Youth 11:00
Harvestehuder THC - RC Bruxelles 10:00
Harvestehuder THC - RC Bruxelles 10:00
Harvestehuder THC - RC Bruxelles 10:00
Harvestehuder THC - RC Bruxelles 10:00
Mordovia - Slavutich 10:00
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 12:00
Poland - Romania 14:30
Poland - Romania 14:30
Poland - Romania 14:30
Kladno - Olomouc 17:10
Mlada Boleslav - Chomutov 17:10
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 00:00
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 00:00
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 00:00
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 03:00
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 03:00
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 03:00
Nurnberg - Bayer Leverkusen 14:30
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
FC Volyn Lutsk - FC Zorya Luhansk 13:00
Sporting Lokeren - SV Zulte Waregem 19:00
Rec de Huelva - CD Alaves 16:00
Monaco - Nice 13:00
Kaiserslautern - FSV Frankfurt 12:30
Halep - Ivanovic (Romania - Serbia) 10:30
Ligue 1 - Multiplex 16:00
Rayo Vallecano - Real Betis 16:00
Kaiserslautern - FSV Frankfurt 12:30
Kaiserslautern - FSV Frankfurt 12:30
Paderborn - Greuther Furth 12:30
Paderborn - Greuther Furth 12:30
Paderborn - Greuther Furth 12:30
VfR Aalen - FC Ingolstadt 12:30
VfR Aalen - FC Ingolstadt 12:30
VfR Aalen - FC Ingolstadt 12:30
Monaco - Nice 13:00
Monaco - Nice 13:00
FC Volyn Lutsk - FC Zorya Luhansk 13:00
FC Volyn Lutsk - FC Zorya Luhansk 13:00
Hull City - Arsenal 14:05
Hull City - Arsenal 14:05
Hull City - Arsenal 14:05
Nurnberg - Bayer Leverkusen 14:30
Nurnberg - Bayer Leverkusen 14:30
Metalurg Zaporizhya - Metalist Kharkiv 15:00
Metalurg Zaporizhya - Metalist Kharkiv 15:00
Metalurg Zaporizhya - Metalist Kharkiv 15:00
SV Grodig - Rapid Vienna 15:30
SV Grodig - Rapid Vienna 15:30
SV Grodig - Rapid Vienna 15:30
Ligue 1 - Multiplex 16:00
Ligue 1 - Multiplex 16:00
Rayo Vallecano - Real Betis 16:00
Rayo Vallecano - Real Betis 16:00
Rec de Huelva - CD Alaves 16:00
Rec de Huelva - CD Alaves 16:00
Sporting Gijon - Murcia 16:00
Sporting Gijon - Murcia 16:00
Sporting Gijon - Murcia 16:00
Everton FC - Manchester United 16:10
Everton FC - Manchester United 16:10
Everton FC - Manchester United 16:10
VfB Stuttgart - Schalke 16:30
VfB Stuttgart - Schalke 16:30
VfB Stuttgart - Schalke 16:30
Chernomorets Odessa - Dnipro 17:30
Chernomorets Odessa - Dnipro 17:30
Chernomorets Odessa - Dnipro 17:30
Dukla Praha - Sparta Prague 18:00
Dukla Praha - Sparta Prague 18:00
Dukla Praha - Sparta Prague 18:00
Sevilla - Granada 18:00
Sevilla - Granada 18:00
Sevilla - Granada 18:00
Sporting Lokeren - SV Zulte Waregem 19:00
Sporting Lokeren - SV Zulte Waregem 19:00
Marseille - Lille 20:00
Marseille - Lille 20:00
Marseille - Lille 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Alcorcon - Sabadell 20:00
Alcorcon - Sabadell 20:00
Alcorcon - Sabadell 20:00
Halep - Ivanovic (Romania - Serbia) 10:30
Halep - Ivanovic (Romania - Serbia) 10:30
Cirstea - Jovanovski (Romania - Serbia) 12:30
Cirstea - Jovanovski (Romania - Serbia) 12:30
Cirstea - Jovanovski (Romania - Serbia) 12:30
Krajinovic - Kyrgios (ATP Challenger Sarasota) 23:30
Begu / Niculescu - Jaksic / Stojanovic (Romania - Serbia) 14:00
Begu / Niculescu - Jaksic / Stojanovic (Romania - Serbia) 14:00
Begu / Niculescu - Jaksic / Stojanovic (Romania - Serbia) 14:00
Rain Or Shine - Ginebra Kings 10:15
Rain Or Shine - Ginebra Kings 10:15
TTT Riga W - Cesis W 15:30
Alba Berlin - Artland Dragons 19:15
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Norwich City - Liverpool FC 12:00
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy 10:00
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy 10:00
Shanghai Shenxin - Jiangsu Sainty FC 10:30
Shanghai Shenxin - Jiangsu Sainty FC 10:30
Rubin Kazan - Spartak Moscow 10:30
Rubin Kazan - Spartak Moscow 10:30
Rubin Kazan - Spartak Moscow 10:30
Rubin Kazan - Spartak Moscow 10:30
Norwich City - Liverpool FC 12:00
Norwich City - Liverpool FC 12:00
WTA Malaysian Open Final - Cibulkova - Vekic 11:00
ATP Monte Carlo Final - Wawrinka - Federer 14:00
Philadelphia Flyers - New York Rangers 17:00
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 18:00
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 18:00
Detroit Red Wings - Boston Bruins 20:00
Detroit Red Wings - Boston Bruins 20:00
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Washington Wizards - Chicago Bulls 00:00
Washington Wizards - Chicago Bulls 00:00
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 00:00
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 00:00
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens (FR) 00:00
Portland Blazers - Houston Rockets 02:30
Portland Blazers - Houston Rockets 02:30
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 03:00
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 03:00
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 03:00
Formula One - Chinese Grand Prix 08:00
Rubin Kazan - Spartak Moscow 10:30
Almeria - Celta Vigo 11:00
Mallorca - Deportivo La Coruna 11:00
Norwich City - Liverpool 12:00
Norwich City - Liverpool 12:00
Norwich City - Liverpool 12:00
2. Bundesliga Simulcast / Konferenz 12:30
Aalen - Ingolstadt 12:30
Kaiserslautern - FSV Frankfurt 12:30
Paderborn - Greuther Furth 12:30
Monaco - Nice 13:00
Dynamo Moscow - Krasnodar 13:00
FC Vestsjaelland - Odense BK 14:00
Halmstad - Helsingborg 14:00
Kalmar FF - IFK Goteborg 14:00
Northampton Saints - London Irish 14:00
Hull City - Arsenal 14:05
Hull City - Arsenal 14:05
Hull City - Arsenal 14:05
Nurnberg - Bayer Leverkusen 14:30
Grodig - Rapid Vienna 15:30
Kuban Krasnodar - CSKA Moscow 15:30
AaB - Randers FC 16:00
Bastia - Ajaccio 16:00
Bordeaux - Guingamp 16:00
Lorient - Montpellier 16:00
Reims - Sochaux 16:00
Valenciennes - Nantes 16:00
Rayo Vallecano - Betis 16:00
Rec de Huelva - CD Alaves 16:00
Sporting Gijon - Murcia 16:00
Everton - Manchester United 16:10
Everton - Manchester United 16:10
Everton - Manchester United 16:10
VfB Stuttgart - Schalke 16:30
AIK - IFK Norrkoping 16:30
Mjallby - BK Hacken 16:30
Newport Gwent Dragons - Ospreys 16:45
PEC Zwolle - Ajax 17:00
Tenerife - Numancia 17:00
Besiktas - Fenerbahce 17:00
Real Zaragoza - Jaen 17:15
Galatasaray - Barcelona 18:00
Pumas UNAM - Chivas Guadalajara 18:00
Benfica - Olhanense 18:00
Sevilla - Granada CF 18:00
Lokeren - Zulte-Waregem 19:00
León de Huánuco - Juan Aurich 19:00
Colo Colo - Universidad Catolica 19:30
Colon - Belgrano 20:00
Sao Paulo - Botafogo RJ 20:00
Marseille - Lille 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Alcorcon - Sabadell 20:00
Argentinos Jrs - Racing Club 21:00
Arsenal Sarandi - Lanus 21:00
FBC Melgar - U. de Deportes 21:30
River Plate - Velez Sarsfield 22:15
Flamengo RJ - Goias 22:30
Everton de Vina - Nublense 22:30
BBC Match of the Day 22:35
Atlante - Club Tijuana 23:00
Alianza Lima - San Simon 23:45
Tigre - Boca Juniors 01:30
Rubin Kazan - FK Spartak Moscow 10:30
Rubin Kazan - FK Spartak Moscow 10:30
Rubin Kazan - FK Spartak Moscow 10:30
Rubin Kazan - FK Spartak Moscow 10:30
Rain or Shine Painters - Ginebra Kings 10:15
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy 10:00
World Snooker Championship Sheffield - Joe Perry - Jamie Burnett 2 10:00
World Snooker Championship Sheffield - Stuart Bingham - Ken Doherty 3 10:00
World Snooker Championship Sheffield - Stuart Bingham - Ken Doherty 4 10:00
Harvestehuder THC - RC Bruxelles 10:00
Shanghai Shenxin - Jiangsu Shuntian 10:30
GAA Football National League 13:55
CD Everton - Nublense 21:30
Club Alianza Lima - San Simon 22:45
Dinamo St. Petersburg - Baltika 12:00
Shinnik - Ufa 13:00
Jelgava - FK Ventspils 13:00
CA Rentistas - Montevideo Wanderers 13:30
Skonto - BFC Daugavpils 14:00
Metalurg Zaporozje - Metalist Kharkiv 14:00
Spartak Nalchik - Khimik Dzerzhinsk 14:30
AIK - IFK Norrkoping 15:30
Mjallby - BC Hacken 15:30
Pumas UNAM - Chivas Guadalajara 17:00
Chernomorets Odessa - FC Dnipro Dnipropetrovsk 16:30
CD Olmedo - Manta FC 18:00
Leon de Huanuco - Juan Aurich 18:00
Sao Paulo FC - Botafogo 19:00
Nacional Potosi - Universitario de Sucre 19:30
Flamengo RJ - Goias Esporte Clube 21:30
Atlante - Club Tijuana 22:00
Real Sociedad - Espanyol 20:00
America Mineiro - Corinthians SP 20:00
EC Bahia - Cruzeiro 20:00
Aurora - San Jose 22:00
Kuban Krasnodar - CSKA Moscow 14:30
AaB Aalborg - Randers FC 15:00
Torpedo Moscow - Rotor Volgograd 11:00
Liepaja - Daugava Riga 11:00
Tavriya Simferopol - Karpaty Lviv 11:00
Hangzhou Lvcheng - Harbin Yiteng 11:35
FK Dinamo Moscow - FK Krasnodar 12:00
FC Vestsjaelland - OB Odense 13:00
Kalmar FF - IFK Goteborg 13:00
Carcassonne v Agen 13:05
BBC Match of the Day 12:15
2. Bundesliga Simulcast / Konferenz 12:30
Aegon Future Cup 2014 - U17 Teams 14:00
NK Istra 1961 - NK Slaven Koprivnica 14:00
Chelsea - Sunderland 14:05
Mlada Boleslav - Jablonec 16:00
Mjallby - BC Hacken 16:30
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
PEC Zwolle - Ajax 17:00
CD Tenerife - CD Numancia 17:00
Puebla - Chivas Guadalajara 18:00
Canal Football Club 18:00
HNK Hajduk Split - NK Lokomotiva Zagreb 18:00
90 Minutes Eredivisie Highlights 19:00
FC Sageata Navodari - Petrolul 19:30
WTA Kuala Lumpur - Dominika Cibulkova - Donna Vekic 1 12:00
ATP World Tour Masters Monte Carlo 11:30
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 17:00
Hull City - Arsenal 13:05
1. FC Nurnberg - Bayer 04 Leverkusen 13:30
Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp 15:00
FC Sevilla - Granada CF 17:00
Norwich City - Liverpool FC 11:00
F1 Grand Prix Shanghai - Race 07:00
F1 Grand Prix Shanghai - Race 07:00
F1 Grand Prix Shanghai - Race 07:00
Atlante - Club Tijuana 22:00
CPD Junior - Independiente Santa Fe 22:30
Club Alianza Lima - San Simon 22:45
San Jose Sharks - Los Angeles Kings 02:00
San Jose Sharks - Los Angeles Kings 02:00
Netherlands - Japan 12:30
Sao Paulo FC - Botafogo 19:00
RBC Heritage 18:00
Greater Gwinnett Championship 20:00
World Snooker Championship Sheffield - Joe Perry - Jamie Burnett 1 10:00
Deutsche Tischtennis Liga 12:00
ITTF Challenger Series 07:30
Everton FC - Manchester United 15:10
Chicago Bulls - Washington Wizards 23:01
Chicago Bulls - Washington Wizards 23:01
Chicago Bulls - Washington Wizards 23:01
Houston Rockets - Portland Trail Blazers 01:30
Houston Rockets - Portland Trail Blazers 01:30
Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 23:01
Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 23:01
Gazprom Yugra - Gubernija Nizhny Novgorod 16:00
Tyumen W - Omichka Omsk W 11:00
Kuzbass - Dinamo Krasnodar 11:00
La Rochelle - Aurillac 13:05
Cardiff Blues - Llanelli Scarlets 14:00
Northampton Saints - London Irish 14:00
Castelo Maia GC - Bastardo 16:00
Miami Heat - Charlotte Bobcats 19:30
AS Monaco - OGC Nice 12:00
BTCC Donnington 10:30
FIM World Championship Motocross MX1 and MX2 11:00
FIA World Endurance Championships 2014 11:30
FIA WTCC: Le Castellet 12:00
Auto GP World Series 14:00
FIA WTCC: Le Castellet 16:00
British Superbikes 16:00
Polish Ekstraliga Speedway 18:00
Castelo Maia GC - Bastardo 15:00
Castelo Maia GC - Bastardo 15:00
Rayo Vallecano - Real Betis 15:00
FC Sevilla - Granada CF 17:00
FC Barcelona - Athletic Bilbao 19:00
River Plate - Velez Sarsfield BA 21:15
Lithuania - Netherlands 18:00
Detroit Red Wings - Boston Bruins 20:00
Newport Dragons - Ospreys 16:45
Harvestehuder THC - RC Bruxelles 10:00
Croatia - Great Brittain 11:00
KHC Dragons - Oranje Zwart 12:00
Poland - Romania 14:30
Philadelphia Flyers - New York Rangers 17:00
HC Geus Okna Kladno - Sigma Olomouc 17:10
BK Mlada Boleslav - Chomutov 17:10
Boston Red Sox - Baltimore Orioles 23:05
Israel U20 W - Norway U20 W 11:00
Czech Republic U20 W - Turkey U20 W 13:00
Feve Oviedo - Leyma Coruna 18:00
Huesca - Rio Breogan 19:00
Alba Berlin - Artland Dragons 19:15
Rain or Shine Painters - Ginebra Kings 10:15
CAI Zaragoza - Unicaja Malaga 11:15
La Bruixa - Cajasol 11:30
Tofas - Anadolu Efes 14:00
TTT Riga W - Cesis W 15:30
Asefa Estudiantes - Valencia Basket 17:00
Galatasaray - Barcelona 18:00
Clavijo - Burgos 18:00
Prostejov - Kolin 17:00
SL Benfica Title Celebrations 19:00
CA Rentistas - Montevideo Wanderers 14:30
Sigma Olomouc - 1.FK Pribram 16:00
FC Lorient - Montpellier HSC 16:00
Kenitra AC - Moghreb Tetouan 16:00
SC Bastia - AC Ajaccio 16:00
Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp 16:00
Stade de Reims - FC Sochaux 16:00
Valenciennes - FC Nantes 16:00
AaB Aalborg - Randers FC 16:00
Rayo Vallecano - Real Betis 16:00
Recreativo Huelva - Deportivo Alaves 16:00
Sporting de Gijon - Real Murcia 16:00
Teplice - Zbrojovka Brno 16:00
Everton FC - Manchester United 16:10
VFB Stuttgart - FC Schalke 04 16:30
AIK - IFK Norrkoping 16:30
Malmo FF - BC Hacken 16:30
Besiktas - Fenerbahce 17:00
PEC Zwolle - Ajax 17:00
FC Sageata Navodari - Petrolul 17:00
KACM Marrakech - RCA Casablanca 17:00
Oster - GIF Sundsvall 17:15
Real Zaragoza - Real Jaen 17:15
Chernomorets Odessa - FC Dnipro Dnipropetrovsk 17:30
Mezokovesd Zsory - Diosgyor 17:30
Dukla Praha - Sparta Prague 18:00
Pumas UNAM - Chivas Guadalajara 18:00
Benfica Lisbon - Olhanense 18:00
FC Sevilla - Granada CF 18:00
FUS Rabat - OCK Khouribga 18:30
CD Olmedo - Manta FC 19:00
Leon de Huanuco - Juan Aurich 19:00
Sporting Lokeren - SV Zulte Waregem 19:00
Colo Colo - Universidad Catolica 19:30
CA Juventud - Liverpool Monteviedo 19:30
Sport Boys - Club Blooming 20:00
Colon de Santa Fe - Belgrano de Cordoba 20:00
Olympique Marseille - Lille OSC 20:00
FC Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Alcorcon - Sabadell 20:00
Sao Paulo FC - Botafogo 20:00
Atletico Paranaense - Gremio Porto Alegre 20:00
Guabira - Real Potosi 20:30
Nacional Potosi - Universitario de Sucre 20:30
Argentinos Juniors - Racing Club 21:00
Arsenal de Sarandi - CA Lanus 21:00
Itagui - Once Caldas 21:15
Club FBC Melgar - Club Universitario de Deportes 21:30
Iberostar Tenerife - Laboral Kutxa Vitoria 11:15
Union San Felipe - San Luis 16:00
MFK OKD Karvina - FK Pardubice 16:00
NOS Studio Voetbal 20:10
BBC Match of the Day 21:25
Flamengo RJ - Goias Esporte Clube 21:30
Santos FC - Sport Recife 21:30
Criciuma EC - Palmeiras Sao Paulo 21:30
CD Everton - Nublense 21:30
Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu 12:00
Tavriya Simferopol - Karpaty Lviv 12:00
Torpedo Moscow - Rotor Volgograd 12:00
VfR Aalen 1921 - FC Ingolstadt 04 12:30
SC Paderborn 07 - SpVgg Greuther Furth 12:30
1. FC Kaiserslautern - FSV Frankfurt 12:30
Hangzhou Lvcheng - Harbin Yiteng 12:35
Dinamo St Petersburg - Baltika Kaliningrad 13:00
FK Dinamo Moscow - FK Krasnodar 13:00
AS Monaco - OGC Nice 13:00
FC Volyn Lutsk - FC Zorya Luhansk 13:00
AC Horsens - AB Kobenhavn 13:15
FK Jelgava - FK Ventspils 14:00
Shinnik Yaroslavl - FK UFA 14:00
FC Vestsjaelland - OB Odense 14:00
Kalmar FF - IFK Goteborg 14:00
Halmstads BK - Helsingborg IF 14:00
Hull City - Arsenal 14:05
Botosani - Pandurii Targu Jiu 14:30
1. FC Nurnberg - Bayer 04 Leverkusen 14:30
Metalurg Zaporozje - Metalist Kharkiv 15:00
Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava 15:00
Skonto Riga - BFC Daugavpils 15:00
Kuban Krasnodar - CSKA Moscow 15:30
Spartak Nalchik - Khimik Dzerzhinsk 15:30
Honved Budapest - Ferencvaros TC 15:30
SV Grodig - SK Rapid Wien 15:30
Guabira - Real Potosi 19:30
Nacional Potosi - Universitario de Sucre 19:30
Arsenal de Sarandi - CA Lanus 20:00
Arsenal de Sarandi - CA Lanus 20:00
Argentinos Juniors - Racing Club 20:00
Argentinos Juniors - Racing Club 20:00
Itagui - Once Caldas 20:15
Aurora - San Jose 21:00
Club FBC Melgar - Club Universitario de Deportes 20:30
Equipe du Dimanche 21:00
River Plate - Velez Sarsfield BA 21:15
River Plate - Velez Sarsfield BA 21:15
Shanghai Shenxin - Jiangsu Shuntian 10:30
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy 10:00
Rubin Kazan - FK Spartak Moscow 10:30
FC Baku - FC Inter Baki 11:00
Ajax Youth - Liverpool Youth 11:00
UD Almeria - Celta de Vigo 11:00
RCD Mallorca - Deportivo la Coruna 11:00
Caykur Rizespor - Konyaspor 11:30
Samsunspor - Karsiyaka 11:30
Bucaspor - Orduspor 11:30
Boluspor - Tavsanli Lunyitspor 11:30
Norwich City - Liverpool FC 12:00
Liepajas Metalurgs - Daugava Riga 12:00
Slavia Prague - Viktoria Plzen 16:00
Goncalves - Pereira - Golubic - Sadicovic, Brazil - Switzerland 19:30
Keys - Garcia, USA - France 19:30
Goncalves - Pereira - Golubic - Sadicovic, Brazil - Switzerland 19:30
Keys - Garcia, USA - France 19:30
ITF Womens - Dothan 20:00
Dabrowski - Fichman - Cepelova - Husarova, Canada - Slovak Republic 20:00
Dabrowski - Fichman - Cepelova - Husarova, Canada - Slovak Republic 20:00
Davis - McHale - Feuerstein - Razzano, USA - France 21:00
Davis - McHale - Feuerstein - Razzano, USA - France 21:00
Castelo Maia GC - Bastardo 15:00
Gazprom Yugra - Gubernija Nizhny Novgorod 15:00
Gazprom Yugra - Gubernija Nizhny Novgorod 15:00
FK Laziste - Sokol Sedlice 16:00
TJ Malse Roudne - Centropen Dacice 16:00
AFK Sokol Semice - SK POLABAN Nymburk s.r.o. 16:00
Tatran Sedlcany - FK Caslav 16:00
TJ Sokol Vrany - TJ Sokol Libis 16:00
FK Horazdovice - Slavoj Kolovec 16:00
Jiskra Domazlice B - Cechie Prikosice 16:00
Jiskra Visnova - FK Jiskra MSENO-Jablonec n.N. 16:00
SK Jankov - Hluboka nad Vltavou 16:00
FK Tatran Prachatice o.s. - SK Rudolfov 16:00
FK Holysov - FK Nepomuk 16:00
FC Rokycany B - Slavoj Stod 16:00
TJ Slavia Lounovice - ASK Lovosice 16:00
TJ Dvur Kralove nad Labem - MFK Trutnov 16:00
1. FK Nova Paka - SK VTJ RAPID Liberec 16:00
FK Pencin - Turnov - FK Nachod s.r.o. 16:00
TJ Susice - TJ Dynamo ZCE Plzen 16:00
SK Zapy - MFK Chrudim 16:00
FK Jindrichuv Hradec 1910 - FC Pisek, o.s. 16:00
Kuzbass - Dinamo Krasnodar 11:00
Kuzbass - Dinamo Krasnodar 11:00
Horse Racing: USA Horse Racing 16:00
GAA Football National League: Kilkenny - Galway 12:55
GAA Football National League: Clare - Tipperary 14:55
FK Caslav, a.s. - TJ Jiskra Domazlice, o.s. 16:00
Horse Racing: At The Races 11:15
Table Tennis: Deutsche Tischtennis Liga, Borussia Dusseldorf - TTC matec Frickenhausen 11:00
Table Tennis: Deutsche Tischtennis Liga, Borussia Dusseldorf - TTC matec Frickenhausen 11:00
Horse Racing: UK Horse Racing 11:30
Cycling: Amstel Gold Race 12:00
Euro Hockey League - Semi Final 12:00
Horse Racing: Racing UK 12:30
Sokol Moravany - FC Hlinsko 16:00
FK Tatran Kadan - FC Jiskra Modra 16:00
SK Uhelne sklady - FC Predni Kopanina 16:00
SK Touzim - DDM Stara Role 16:00
SK Policka - TJ Sokol Dolni Ujezd 16:00
FK Meteor Praha VIII B - FK Motorlet Praha B 13:00
FK Cesky Lev Nestemice - Sokol Milesov 14:00
SK Viktorie Jirny - FK Kraluv Dvur 14:30
SK Vizovice - FK Chropyne 15:00
TJ Dolni Nemci - TJ Nedachlebice 15:00
FRAMOZ Rousinov - FK Banik Ratiskovice 15:00
SK Olympia Rajecko - FOTBAL Jevisovice 15:00
SK Borsice - FK Bystrice pod Hostynem 15:00
TJ Dolni Nemci - FC Elseremo Brumov 12:30
Cleveland Indians - Toronto Blue Jays 17:05
Detroit Tigers - Los Angeles Angels 17:08
Miami Marlins - Seattle Mariners 17:10
New York Mets - Atlanta Braves 17:10
Washington Nationals - St.Louis Cardinals 17:35
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 17:35
Tampa Bay Rays - New York Yankees 17:40
Kansas City Royals - Minnesota Twins 18:10
Chicago Cubs - Cincinnati Reds 18:20
Texas Rangers - Chicago White Sox 19:05
Oakland Athletics - Houston Astros 20:05
San Diego Padres - San Francisco Giants 20:10
Colorado Rockies - Philadelphia Phillies 20:10
Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks 20:10
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 17:00
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 17:00
Miami Heat - Charlotte Bobcats 19:30
Miami Heat - Charlotte Bobcats 19:30
MCE British Superbikes: Brands Hatch Indy - Qualifying 15:00
Polish Ekstraliga Speedway: Stal Gorzow - Unia Lesznio 17:00
FIA World Endurance Championships 2014: Silverstone, Great Britain - Round 1 16:00
FIM World Championship Motocross MX1 and MX2 10:00
FIA WTCC: Le Castellet, France - Race 1 11:00
FIA World Endurance Championships 2014: Silverstone, Great Britain - Round 1 10:30
FIA WTCC: Le Castellet, France - Race 2 15:00
FIA World Endurance Championships 2014: Silverstone, Great Britain - Round 1 12:00
Auto GP World Series: Le Castellet, France - Race 2 13:00
Colon de Santa Fe - Belgrano de Cordoba 19:00
Colon de Santa Fe - Belgrano de Cordoba 19:00
FC Barcelona - Athletic Bilbao 19:00
FC Barcelona - Athletic Bilbao 19:00
Olympique Marseille - Lille OSC 19:00
Olympique Marseille - Lille OSC 19:00
BTCC Donnington 09:30
New York Rangers vs Philadelphia Flyers 16:00
New York Rangers vs Philadelphia Flyers 16:00
Boston Bruins - Detroit Red Wings 19:00
Boston Bruins - Detroit Red Wings 19:00
Newport Dragons - Ospreys 15:45
Stephens - Cornet, USA - France 18:00
Stephens - Cornet, USA - France 18:00
SL Benfica - Olhanense 17:00
SL Benfica - Olhanense 17:00
German Bundesliga Highlight Show 17:30
Sporting Lokeren - SV Zulte Waregem 18:00
Sporting Lokeren - SV Zulte Waregem 18:00
CD Olmedo - Manta FC 18:00
Leon de Huanuco - Juan Aurich 18:00
Colo Colo - Universidad Catolica 18:30
CA Juventud - Liverpool Monteviedo 18:30
Sport Boys vs Club Blooming 19:00
Sao Paulo FC - Botafogo 19:00
Atletico Paranaense - Gremio Porto Alegre 19:00
America Mineiro - Corinthians SP 19:00
EC Bahia - Cruzeiro 19:00
Alcorcon - Sabadell 19:00
Alcorcon - Sabadell 19:00
Everton FC - Manchester United 15:10
VFB Stuttgart - FC Schalke 04 15:30
VFB Stuttgart - FC Schalke 04 15:30
AIK - IFK Norrkoping 15:30
Mjallby - BC Hacken 15:30
PEC Zwolle - Ajax 16:00
PEC Zwolle - Ajax 16:00
CD Tenerife - CD Numancia 16:00
CD Tenerife - CD Numancia 16:00
KACM Marrakech - RCA Casablanca 16:00
FC Sageata Navodari - Petrolul 16:00
Besiktas - Fenerbahce 16:00
Besiktas - Fenerbahce 16:00
Real Zaragoza - Real Jaen 16:15
Real Zaragoza - Real Jaen 16:15
Oster - GIF Sundsvall 16:15
Mezokovesd Zsory - Diosgyor 16:30
Dutch Jupiler League Highlights 17:00
Chernomorets Odessa - FC Dnipro Dnipropetrovsk 16:30
Dukla Praha - Sparta Prague 17:00
FC Sevilla - Granada CF 17:00
FC Sevilla - Granada CF 17:00
Canal Football Club 17:00
Pumas UNAM - Chivas Guadalajara 17:00
ITF Mens - Doha 13:00
Bertens - Krajicek - Aoyama - Ozaki, Netherlands - Japan 13:00
Bertens - Krajicek - Aoyama - Ozaki, Netherlands - Japan 13:00
Begu - Niculescu - Jaksic - Stojanovic, Romania - Serbia 13:00
Begu - Niculescu - Jaksic - Stojanovic, Romania - Serbia 13:00
Melander - Peterson - Tanasugarn - Wongteanchai, Sweden - Thailand 13:00
Melander - Peterson - Tanasugarn - Wongteanchai, Sweden - Thailand 13:00
Pereira - Bencic, Brazil - Switzerland 16:00
Kasatkina - Solovyeva - Irigoyen - Ormaechea, Russia - Argentina 13:00
Kasatkina - Solovyeva - Irigoyen - Ormaechea, Russia - Argentina 13:00
Rola - Dutra Silva, ATP Challenger Sao Paulo 2 14:00
Rola - Dutra Silva, ATP Challenger Sao Paulo 2 14:00
Duckworth - De Bakker, ATP Challenger Santiago 15:00
Duckworth - De Bakker, ATP Challenger Santiago 15:00
Pereira - Bencic, Brazil - Switzerland 16:00
Bouchard - Cepelova, Canada - Slovak Republic 17:00
Bouchard - Cepelova, Canada - Slovak Republic 17:00
Goncalves - Bacsinszky, Brazil - Switzerland 17:30
Goncalves - Bacsinszky, Brazil - Switzerland 17:30
La Rochelle - Aurillac 12:05
La Rochelle - Aurillac 12:05
Northampton Saints - London Irish 13:00
Cardiff Blues - Llanelli Scarlets 13:00
SV Grodig - SK Rapid Wien 14:30
SV Grodig - SK Rapid Wien 14:30
Honved Budapest - Ferencvaros TC 14:30
Kuban Krasnodar - CSKA Moscow 14:30
Spartak Nalchik - Khimik Dzerzhinsk 14:30
MFK OKD Karvina - FK Pardubice 15:00
FC Hradec Kralove - FK Usti nad Labem 15:00
Teplice - Zbrojovka Brno 15:00
Sigma Olomouc - 1.FK Pribram 15:00
AaB Aalborg - Randers FC 15:00
Recreativo Huelva - Deportivo Alaves 15:00
Recreativo Huelva - Deportivo Alaves 15:00
Sporting de Gijon - Real Murcia 15:00
Sporting de Gijon - Real Murcia 15:00
Rayo Vallecano - Real Betis 15:00
Rayo Vallecano - Real Betis 15:00
Multiplex Ligue 1 15:00
SC Bastia - AC Ajaccio 15:00
SC Bastia - AC Ajaccio 15:00
Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp 15:00
Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp 15:00
FC Lorient - Montpellier HSC 15:00
FC Lorient - Montpellier HSC 15:00
Stade de Reims - FC Sochaux 15:00
Stade de Reims - FC Sochaux 15:00
Valenciennes - FC Nantes 15:00
Valenciennes - FC Nantes 15:00
Kenitra AC - Moghreb Tetouan 15:00
Hlavackova - Koukalova - Knapp - Vinci, Czech Republic - Italy 13:00
Hlavackova - Koukalova - Knapp - Vinci, Czech Republic - Italy 13:00
AC Horsens - AB Kobenhavn 12:15
FC Vestsjaelland - OB Odense 13:00
Aegon Future Cup 2014 - U17 Teams, Semi Final 2 13:00
Shinnik - Ufa 13:00
Kalmar FF - IFK Goteborg 13:00
Halmstads BK - Helsingborg IF 13:00
Jelgava - FK Ventspils 13:00
Hull City - Arsenal 13:05
1. FC Nurnberg - Bayer 04 Leverkusen 13:30
1. FC Nurnberg - Bayer 04 Leverkusen 13:30
Botosani - Pandurii Targu Jiu 13:30
CA Rentistas - Montevideo Wanderers 13:30
Skonto - BFC Daugavpils 14:00
Metalurg Zaporozje - Metalist Kharkiv 14:00
Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava 14:00
Cibulkova - Vekic, WTA Kuala Lumpur 10:45
Cibulkova - Vekic, WTA Kuala Lumpur 10:45
Rus - Doi, Netherlands - Japan 11:30
Soler-Espinosa - U. Radwanska, Spain - Poland 10:45
Soler-Espinosa - U. Radwanska, Spain - Poland 10:45
Rus - Doi, Netherlands - Japan 11:30
Cirstea - Jovanovski, Romania - Serbia 11:30
Cirstea - Jovanovski, Romania - Serbia 11:30
Vesnina - Irigoyen, Russia - Argentina 11:30
Arvidsson - Lertcheewakarn, Sweden - Thailand 11:30
Arvidsson - Lertcheewakarn, Sweden - Thailand 11:30
Vesnina - Irigoyen, Russia - Argentina 11:30
Safarova - Giorgi, Czech Republic - Italy 11:30
Safarova - Giorgi, Czech Republic - Italy 11:30
Wawrinka - Federer, ATP Monte Carlo 13:00
Cabeza-Candela - Medina Garrigues - Kania - Rosolska, Spain - Poland 12:00
Cabeza-Candela - Medina Garrigues - Kania - Rosolska, Spain - Poland 12:00
Wawrinka - Federer, ATP Monte Carlo 13:00
Izrael - Norsko 11:00
Cesko - Turecko 13:00
Bertens - Nara, Netherlands - Japan 10:10
BA Sparta - BK SSMH Brno 12:00
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 11:00
Poland - Romania 13:30
Mlada Boleslav - Chomutov 16:10
Kladno - Olomouc 16:10
Tofas - Anadolu Efes 13:00
TTT Riga - Cesis, W 14:30
Prostejov - Kolin 16:00
Estudiantes - Valencia 16:00
Estudiantes - Valencia 16:00
Clavijo - Burgos 17:00
Clavijo - Burgos 17:00
Galatasaray - FC Barcelona 17:00
Galatasaray - FC Barcelona 17:00
Alba Berlin - Artland Dragons 18:15
Hangzhou Lvcheng - Harbin Yiteng 11:35
Aegon Future Cup 2014 - U17 Teams, Semi Final 1 11:30
AS Monaco - OGC Nice 12:00
AS Monaco - OGC Nice 12:00
FK Dinamo Moscow - FK Krasnodar 12:00
Dinamo St. Petersburg - Baltika 12:00
FC Volyn Lutsk - FC Zorya Luhansk 12:00
SC Paderborn 07 - SpVgg Greuther Furth 11:30
SC Paderborn 07 - SpVgg Greuther Furth 11:30
2. Bundesliga Simulcast - Konferenz 11:30
Samsunspor - Karsiyaka 10:30
Bucaspor - Orduspor 10:30
Boluspor - Tavsanli Lunyitspor 10:30
Norwich City - Liverpool FC 11:00
Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu 11:00
Torpedo Moscow - Rotor Volgograd 11:00
Liepaja - Daugava Riga 11:00
Tavriya Simferopol - Karpaty Lviv 11:00
BBC Match of the Day 11:15
1. FC Kaiserslautern - FSV Frankfurt 11:30
1. FC Kaiserslautern - FSV Frankfurt 11:30
VfR Aalen 1921 - FC Ingolstadt 04 11:30
VfR Aalen 1921 - FC Ingolstadt 04 11:30
UD Almeria - Celta de Vigo 10:00
Shanghai Shenxin - Jiangsu Shuntian 08:00
Telefoot Magazine 09:00
BBC Match of the Day 07:35
Arvidsson - Lertcheewakarn (Sweden - Thailand) 12:30
Melander / Peterson - Tanasugarn / Wongteanchai (Sweden - Thailand) 14:00
Goncalves - Bacsinszky (Brazil - Switzerland) 18:30
Goncalves - Bacsinszky (Brazil - Switzerland) 18:30
Goncalves - Bacsinszky (Brazil - Switzerland) 18:30
Goncalves / Pereira - Golubic / Sadicovic (Brazil - Switzerland) 20:30
Goncalves / Pereira - Golubic / Sadicovic (Brazil - Switzerland) 20:30
Goncalves / Pereira - Golubic / Sadicovic (Brazil - Switzerland) 20:30
Stephens - Cornet (USA - France) 19:00
Stephens - Cornet (USA - France) 19:00
Stephens - Cornet (USA - France) 19:00
Keys - Garcia (USA - France) 20:30
Keys - Garcia (USA - France) 20:30
Keys - Garcia (USA - France) 20:30
Davis / McHale - Feuerstein / Razzano (USA - France) 22:00
Davis / McHale - Feuerstein / Razzano (USA - France) 22:00
Davis / McHale - Feuerstein / Razzano (USA - France) 22:00
Vesnina - Irigoyen (Russia - Argentina) 12:30
Vesnina - Irigoyen (Russia - Argentina) 12:30
Vesnina - Irigoyen (Russia - Argentina) 12:30
Cabeza-Candela / Medina Garrigues - Kania / Rosolska (Spain - Poland) 13:00
Dabrowski / Fichman - Cepelova / Husarova (Canada - Slovak Republic) 21:00
Cabeza-Candela / Medina Garrigues - Kania / Rosolska (Spain - Poland) 13:00
Cabeza-Candela / Medina Garrigues - Kania / Rosolska (Spain - Poland) 13:00
Kasatkina / Solovyeva - Irigoyen / Ormaechea (Russia - Argentina) 14:00
Kasatkina / Solovyeva - Irigoyen / Ormaechea (Russia - Argentina) 14:00
Kasatkina / Solovyeva - Irigoyen / Ormaechea (Russia - Argentina) 14:00
Dabrowski / Fichman - Cepelova / Husarova (Canada - Slovak Republic) 21:00
Dabrowski / Fichman - Cepelova / Husarova (Canada - Slovak Republic) 21:00
Soler-Espinosa - U. Radwanska (Spain - Poland) 11:45
Soler-Espinosa - U. Radwanska (Spain - Poland) 11:45
Soler-Espinosa - U. Radwanska (Spain - Poland) 11:45
Hlavackova / Koukalova - Knapp / Vinci (Czech Republic - Italy) 14:00
Bouchard - Cepelova (Canada - Slovak Republic) 18:00
Hlavackova / Koukalova - Knapp / Vinci (Czech Republic - Italy) 14:00
Hlavackova / Koukalova - Knapp / Vinci (Czech Republic - Italy) 14:00
Hlavackova / Koukalova - Knapp / Vinci (Czech Republic - Italy) 14:00
Bouchard - Cepelova (Canada - Slovak Republic) 18:00
Bouchard - Cepelova (Canada - Slovak Republic) 18:00
Wozniak - Kukova (Canada - Slovak Republic) 19:30
Wozniak - Kukova (Canada - Slovak Republic) 19:30
Wozniak - Kukova (Canada - Slovak Republic) 19:30
ITF Men's - Doha 14:00
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
Cibulkova - Vekic (WTA Kuala Lumpur) 12:30
Cibulkova - Vekic (WTA Kuala Lumpur) 12:30
Cibulkova - Vekic (WTA Kuala Lumpur) 12:30
Larsson - Kumkhum (Sweden - Thailand) 11:00
Safarova - Giorgi (Czech Republic - Italy) 12:30
Bertens / Krajicek - Aoyama / Ozaki (Netherlands - Japan) 14:00
Formula One - Chinese Grand Prix 08:00
World Snooker Championship - Table 2 10:00
World Snooker Championship - Table 1 10:00
Rhein-Neckar Lowen - FC Barcelona Intersport 18:15
Pereira - Bencic (Brazil - Switzerland) 17:00
Pereira - Bencic (Brazil - Switzerland) 17:00
Pereira - Bencic (Brazil - Switzerland) 17:00
Makarova - Ormaechea (Russia - Argentina) 11:00
Makarova - Ormaechea (Russia - Argentina) 11:00
Makarova - Ormaechea (Russia - Argentina) 11:00
Kvitova - Vinci (Czech Republic - Italy) 11:00
Kvitova - Vinci (Czech Republic - Italy) 11:00
Kvitova - Vinci (Czech Republic - Italy) 11:00
Safarova - Giorgi (Czech Republic - Italy) 12:30
Safarova - Giorgi (Czech Republic - Italy) 12:30
Safarova - Giorgi (Czech Republic - Italy) 12:30
ITF Women's - Dothan 21:00
Romania - Serbia 08:00
Spain - Poland 10:00
Czech Republic - Italy - Petra Kvitova - Sara Errani 1 11:00
Russia - Argentina 11:00
Sweden - Thailand 11:00
Bryan / Bryan - Dodig / Melo (ATP Monte Carlo) 11:30
Bryan / Bryan - Dodig / Melo (ATP Monte Carlo) 11:30
Bryan / Bryan - Dodig / Melo (ATP Monte Carlo) 11:30
Wawrinka - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Wawrinka - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Wawrinka - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Duckworth - De Bakker (ATP Challenger Santiago) 16:00
Rola - Dutra Silva (ATP Challenger Sao Paulo 2) 15:00
Ramirez Hidalgo / Skugor - Draganja / Kontinen (ATP Challenger Sarasota) 21:00
RBC Heritage 20:00
Babos / Chan - Chan / Zheng (WTA Kuala Lumpur) 10:00
Babos / Chan - Chan / Zheng (WTA Kuala Lumpur) 10:00
Babos / Chan - Chan / Zheng (WTA Kuala Lumpur) 10:00
IITF Santa Margherita Di Pula 09:00
ITF Men's - Doha 09:00
ITF Women's - Dothan 21:00
Marseille - Lille 20:00
Besiktas - Fenerbahce 17:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Marseille - Lille 20:00
VfB Stuttgart - Schalke 16:30
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Detroit Red Wings - Boston Bruins 20:00
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Everton FC - Manchester United 16:10
Marseille - Lille 20:00
Sevilla - Granada 18:00
Galatasaray - Barcelona 18:00
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 18:00
Philadelphia Flyers - New York Rangers 17:00
Sporting Lokeren - SV Zulte Waregem 19:00
ITF Men's - Doha 14:00
Bucaspor - Orduspor 11:30
River Plate - Velez Sarsfield 22:10
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
Marseille - Lille 20:00
Besiktas - Fenerbahce 17:00
Besiktas - Fenerbahce 17:00
Rubin Kazan - Spartak Moscow 10:30
Wawrinka - Federer (ATP Monte Carlo) 14:00
Everton FC - Manchester United 16:10
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 18:00
Marseille - Lille 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Ligue 1 - Multiplex 16:00
River Plate - Velez Sarsfield 22:10
Eurosport 21:00
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 18:00
Eurosport 21:00
Sao Paulo - Botafogo RJ 20:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Eurosport 2 21:00
Detroit Red Wings - Boston Bruins 20:00
Everton de Vina - Nublense 22:30
Pumas UNAM - Chivas Guadalajara 18:00
Itagui - Once Caldas 21:15
River Plate - Velez Sarsfield 22:10
Marseille - Lille 20:00
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Eurosport 2 21:00
Eurosport 21:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 21:00
Newport Dragons - Ospreys 15:45
Charlotte Bobcats - Miami Heat 20:30
Reims - Sochaux 16:00
Bordeaux - Guingamp 16:00
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy 10:00
Detroit Red Wings - Boston Bruins 20:00
Bastia - AC Ajaccio 16:00
Bastia - AC Ajaccio 16:00
Poland - Romania 14:30
Poland - Romania 14:30
Samsunspor - Karsiyaka 11:30
Poland - Romania 14:30
San Francisco Giants - San Diego Padres 21:10
Ligue 1 - Multiplex 16:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Boluspor - Tavsanli Lunyitspor 11:30
Marseille - Lille 20:00
VfB Stuttgart - Schalke 16:30
Reims - Sochaux 16:00
FC Lorient - Montpellier HSC 16:00
Marseille - Lille 20:00
FC Sageata Navodari - Petrolul 17:00
Valenciennes - FC Nantes 16:00
Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Bordeaux - Guingamp 16:00
Marseille - Lille 20:00
VfB Stuttgart - Schalke 16:30
FC Baku - FC Inter Baki 11:00
P2P streams (download additional software)
Hlavackova / Koukalova - Knapp / Vinci (Czech Republic - Italy) 14:00
Today is 2014-04-20, we have 1001 links. Last update UTC = 21 seconds ago. all times UTC

Watch free sport streams

ATDHE.eu is a free sport streaming website, like ATDHE.tv or ATDHE.net used to be before the USA seized/stole their domains. Atdhe.tv is a minimalistic sport stream website, which means that from our homepage you are are just one click away from flash streaming (unfortunately if you are an UK or a US visitor, you are banned from using Atdhe, we apologise, but we no longer support visitors neither from UK nor the USA).

Just choose the stream you wish to watch and click on it. If it does not work, try another one. Atdhe.tv is a sport stream aggregator, so usually more links are added for the same event. That means that no streams are hosted on this website, never were and never will be. Sometimes there are stream links that require additional software to work.

ATDHE was recently improved and we're working on further improvements for the future. If you enjoy using ATDHE, please use the share buttons above (Facebook Like, Google +1, Twitter etc). If you think that some of the links here violate your rights, please contact the provider of the stream and contact us at atdheeudmca at gmail dot com. We take DMCA seriously! We will be also be happy for your feedback. We kindly ask you: DO NOT ADD SPORT STREAMS THAT ARE NOT AVAILABLE FOR FREE! If you add pirated streams we WILL give your IP address to authorities like FBI, Interpol and others, who protect our economy, future, jobs and old/new world order.