Info about betting: at ATDHE blog. Http://Atdhe.bz is ATDHE.EU backup server. Go there if ATDHE.EU does not work.

usa Biggest sportsbook for USA (except MD and NY): BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Links with less ads
Denver Nuggets at Los Angeles Clippers 02:30
Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets 02:30
Denver Nuggets at Los Angeles Clippers 02:30
Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 02:30
All other links to sport streams provided by other websites (no warranty)
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 23:30
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 23:30
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
UFC Fight Night: Bisping - Kennedy 23:01
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
New York Mets - Arizona Diamondbacks 02:40
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 03:00
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 03:00
Colorado Rockies - San Diego Padres 03:10
Oakland Athletics - Los Angeles Angels of Anaheim 03:05
Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays 16:00
Milwaukee Brewers - St.Louis Cardinals 17:10
Arizona Diamondbacks - New York Mets 19:40
Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates 16:35
Coritiba - CENE 22:30
New York Mets - Arizona Diamondbacks 02:40
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 03:10
Estudiantes La Plata - River Plate 20:10
SL Benfica - FC Porto 19:45
The Ultimate Fighter: Preliminaries 21:00
Bursaspor - Galatasaray 17:00
Germany - Belgium, U19 15:45
Bayern Munchen - 1 FC Kaiserslautern 18:30
Everton FC - Crystal Palace 18:45
Manchester City - Sunderland 18:45
En Avant Guingamp - AS Monaco 19:00
Real Madrid - FC Barcelona 19:30
The Ultimate Fighter: Preliminaries 21:00
Cycling: De Brabantse Pijl 13:10
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:00
Milano - Maccabi Tel Aviv 18:45
Milano - Maccabi Tel Aviv 18:45
Real Madrid - FC Barcelona 19:30
SL Benfica - FC Porto 19:45
Estudiantes La Plata - River Plate 20:10
Estudiantes La Plata - River Plate 20:10
Newells Old Boys - Colon de Santa Fe 20:10
Newells Old Boys - Colon de Santa Fe 20:10
Rio Ave FC - Sporting Braga 20:15
Rio Ave FC - Sporting Braga 20:15
CA Lanus - Santos Laguna 22:45
CA Lanus - Santos Laguna 22:45
Viborg FF - AaB Aalborg 18:00
ND Gorica - NK Celje 18:00
NK Rudar Velenje - FC Koper 18:05
CS Cienciano - Sport Huancayo 18:15
Club Brugge KV - KRC Genk 18:30
FC Basel - FC Zurich 18:30
Bayern Munchen - 1 FC Kaiserslautern 18:30
En Avant Guingamp - AS Monaco 19:00
Real Madrid - FC Barcelona 19:30
SL Benfica - FC Porto 19:45
SL Benfica - FC Porto 19:45
Churchill Brothers - East Bengal 11:30
Churchill Brothers - East Bengal 11:30
Metalurg Zaporozje - Goverla Uzhgorod 13:00
Panathinaikos Athens - OFI Crete 14:00
Atlantas - Ekranas 14:00
Ventspils - FC Jurmala 14:00
BFC Daugavpils - Daugava Riga 14:00
Triglav - Krka 14:30
Hrvatski Drago - HNK Hajduk Split 15:00
FK Krasnodar - CSKA Moscow 15:30
Sudova Marijampole - Dainava 16:00
Liepaja - Jelgava 16:00
PAOK Saloniki - Olympiacos Piraeus 17:00
RNK Split - Dinamo Zagreb 17:00
RNK Split - Dinamo Zagreb 17:00
Orebro SK - Malmo FF 17:00
IFK Norrkoping - Mjallby 17:00
BC Hacken - Halmstads BK 17:00
NK Domzale - Maribor 17:00
Bursaspor - Galatasaray 17:00
Djurgardens IF - AIK 17:05
Zavcr - NK Olimpija Ljubljana 17:30
Grasshopper Club Zurich - FC Thun 17:45
FC Aarau - FC Luzern 17:45
Atletico de Rafaela - Rosario Central 18:00
Club de Campo - Saint Germain HC 06:30
HC Rotterdam - WKS Grunwald 14:30
Kampong - KHC Dragons 17:00
NK Rudar Velenje - FC Koper 18:05
CS Cienciano - Sport Huancayo 18:15
Club Brugge KV - KRC Genk 18:30
FC Basel - FC Zurich 18:30
Bayern Munchen - 1 FC Kaiserslautern 18:30
Gilette Soccer Special 18:30
Everton FC - Crystal Palace 18:45
Manchester City - Sunderland 18:45
En Avant Guingamp - AS Monaco 19:00
Real Madrid - FC Barcelona 19:30
PAOK Saloniki - Olympiacos Piraeus 17:00
Djurgardens IF - AIK 17:05
Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva 17:30
Astra Giurgiu - Petrolul 17:30
Zavcr - NK Olimpija Ljubljana 17:30
Al-Shabab - Esteghlal Teheran 17:35
Grasshopper Club Zurich - FC Thun 17:45
FC Aarau - FC Luzern 17:45
Atletico de Rafaela - Rosario Central 18:00
Viborg FF - AaB Aalborg 18:00
ND Gorica - NK Celje 18:00
Al Rayan - Al-Jazira 15:55
WAC - Red Bull Salzburg 16:00
Sudova Marijampole - Dainava 16:00
FAR Rabat - RCA Casablanca 16:00
Liepaja - Jelgava 16:00
Skonto - Metta-LU 16:00
Arka Gdynia SSA - WKS Slask Wroclaw 16:30
NK Lokomotiva Zagreb - NK Istra 1961 17:00
Orebro SK - Malmo FF 17:00
IFK Norrkoping - Mjallby 17:00
BC Hacken - Halmstads BK 17:00
NK Domzale - Maribor 17:00
Bursaspor - Galatasaray 17:00
Foolad FC - Al Jaish 13:00
FC Bunyodkor - Al Fateh SC 13:00
Metalurg Zaporozje - Goverla Uzhgorod 13:00
Metalurg Donetsk - Chernomorets Odessa 13:00
Panathinaikos Athens - OFI Crete 14:00
Atlantas - Ekranas 14:00
Ventspils - FC Jurmala 14:00
BFC Daugavpils - Daugava Riga 14:00
Neftchi - Revan Baki 14:00
Triglav - Krka 14:30
Hrvatski Drago - HNK Hajduk Split 15:00
Hapoel Petach Tikva - Maccabi Netanya 15:00
FK Krasnodar - CSKA Moscow 15:30
Germany - Belgium, U19 15:45
Central Coast Mariners - FC Seoul 09:30
Cerezo Osaka - Pohang Steelers 10:00
Buriram United FC - Shandong Luneng 11:00
FK Qabala - Khazar Lenkoran 11:00
Beijing Guoan - Sanfrecce Hiroshima 11:30
Cycling: De Brabantse Pijl 13:10
Dimitrov - Ramos, ATP Monte Carlo 11:30
Boey - Yang - Daniilidou - Linette, WTA Kuala Lumpur 10:30
Boey - Yang - Daniilidou - Linette, WTA Kuala Lumpur 10:30
Dimitrov - Ramos, ATP Monte Carlo 11:30
Nadal - Gabashvili, ATP Monte Carlo 11:30
Babos - Chan - Krunic - Vrljic, WTA Kuala Lumpur 11:30
Babos - Chan - Krunic - Vrljic, WTA Kuala Lumpur 11:30
Nadal - Gabashvili, ATP Monte Carlo 11:30
Wawrinka - Cilic, ATP Monte Carlo 13:00
Wawrinka - Cilic, ATP Monte Carlo 13:00
Monfils - Carreno-Busta, ATP Monte Carlo 13:00
Monfils - Carreno-Busta, ATP Monte Carlo 13:00
ITF Mens - Doha 13:00
Suduva Marijampole - Dainava 17:00
Kichenok - Linette, WTA Kuala Lumpur 07:00
Gajdosova - Hsieh - Chuang - Fujiwara, WTA Kuala Lumpur TBF 6:3 4:4 06:30
Kichenok - Linette, WTA Kuala Lumpur 07:00
Cibulkova - Ozgen, WTA Kuala Lumpur 08:00
ITF Mens - Womens - Santa Margherita Di Pula 08:00
ITF Mens - Womens - Santa Margherita Di Pula 08:00
Cibulkova - Ozgen, WTA Kuala Lumpur 08:00
Lu - Raonic, ATP Monte Carlo 08:30
Lu - Raonic, ATP Monte Carlo 08:30
Stepanek - Federer, ATP Monte Carlo 10:00
Amanmuradova - Date-Krumm - Hozumi - Miyamura, WTA Kuala Lumpur 09:00
Amanmuradova - Date-Krumm - Hozumi - Miyamura, WTA Kuala Lumpur 09:00
Stepanek - Federer, ATP Monte Carlo 10:00
Robredo - Benneteau, ATP Monte Carlo 10:00
Robredo - Benneteau, ATP Monte Carlo 10:00
Kovinic - Mayr-Achleitner, WTA Kuala Lumpur 10:00
Kovinic - Mayr-Achleitner, WTA Kuala Lumpur 10:00
Gatto-Monticone - Diyas, WTA Kuala Lumpur 06:00
Gatto-Monticone - Diyas, WTA Kuala Lumpur 06:00
Gajdosova - Hsieh - Chuang - Fujiwara, WTA Kuala Lumpur TBF 6:3 4:4 06:30
Nantes - Tours 18:00
Nantes - Tours 18:00
Chaumonst - Toulouse 18:00
Chaumonst - Toulouse 18:00
Greyhound Racing 18:30
Atlantas - Ekranas 15:00
San Miguel Beermen - Air 21 Express 12:00
Ethnikos Alexandroupolis - AO Kifisias 14:30
Ethnikos Alexandroupolis - AO Kifisias 14:30
At The Races 14:45
Swimming: Romanian Waterpolo League 15:30
HAOK Mladost - OK Mladost Marina 16:00
HAOK Mladost - OK Mladost Marina 16:00
Foinikas Syrou - Olympiacos 16:30
Foinikas Syrou - Olympiacos 16:30
Kampong - KHC Dragons 17:00
Squash: El Gouna International 2014 - Day 4 16:30
Squash: El Gouna International 2014 - Day 4 16:30
Swimming: Romanian Waterpolo League 17:00
Generali Haching - VFB Friedrichshafen 17:30
Generali Haching - VFB Friedrichshafen 17:30
Club de Campo - Saint Germain HC 06:30
Racing UK 12:00
Harvestehuder THC - Uhlenhorst Mulheim 12:00
HC Rotterdam - WKS Grunwald 14:30
Table Tennis: ITTF Challenger Series - Day 3 06:30
Table Tennis: ITTF Challenger Series - Day 3 06:30
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 03:00
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 03:00
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 03:00
Churchill Brothers SC - East Bengal Club 12:30
Dimitrov - Ramos (ATP Monte Carlo) 12:30
Robredo - Benneteau (ATP Monte Carlo) 11:00
Robredo - Benneteau (ATP Monte Carlo) 11:00
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Robredo - Benneteau (ATP Monte Carlo) 11:00
Dimitrov - Ramos (ATP Monte Carlo) 12:30
Dimitrov - Ramos (ATP Monte Carlo) 12:30
Monfils - Carreno-Busta (ATP Monte Carlo) 14:00
Monfils - Carreno-Busta (ATP Monte Carlo) 14:00
Monfils - Carreno-Busta (ATP Monte Carlo) 14:00
Bautista-Agut - Fognini (ATP Monte Carlo) 09:30
Bautista-Agut - Fognini (ATP Monte Carlo) 09:30
Bautista-Agut - Fognini (ATP Monte Carlo) 09:30
Lu - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Lu - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Lu - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Stepanek - Federer (ATP Monte Carlo) 11:00
Stepanek - Federer (ATP Monte Carlo) 11:00
Stepanek - Federer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Gabashvili (ATP Monte Carlo) 12:30
Nadal - Gabashvili (ATP Monte Carlo) 12:30
Nadal - Gabashvili (ATP Monte Carlo) 12:30
Wawrinka - Cilic (ATP Monte Carlo) 14:00
Wawrinka - Cilic (ATP Monte Carlo) 14:00
Wawrinka - Cilic (ATP Monte Carlo) 14:00
Gajdosova / Hsieh - Chuang / Fujiwara (WTA Kuala Lumpur) TBF 6:3 4:4 07:30
Kichenok - Linette (WTA Kuala Lumpur) 08:00
Gajdosova / Hsieh - Chuang / Fujiwara (WTA Kuala Lumpur) TBF 6:3 4:4 07:30
Gajdosova / Hsieh - Chuang / Fujiwara (WTA Kuala Lumpur) TBF 6:3 4:4 07:30
Kichenok - Linette (WTA Kuala Lumpur) 08:00
Kichenok - Linette (WTA Kuala Lumpur) 08:00
Amanmuradova / Date-Krumm - Hozumi / Miyamura (WTA Kuala Lumpur) 10:00
Amanmuradova / Date-Krumm - Hozumi / Miyamura (WTA Kuala Lumpur) 10:00
Amanmuradova / Date-Krumm - Hozumi / Miyamura (WTA Kuala Lumpur) 10:00
Boey / Yang - Daniilidou / Linette (WTA Kuala Lumpur) 11:30
Boey / Yang - Daniilidou / Linette (WTA Kuala Lumpur) 11:30
Boey / Yang - Daniilidou / Linette (WTA Kuala Lumpur) 11:30
Gatto-Monticone - Diyas (WTA Kuala Lumpur) 07:00
Gatto-Monticone - Diyas (WTA Kuala Lumpur) 07:00
Gatto-Monticone - Diyas (WTA Kuala Lumpur) 07:00
Cibulkova - Ozgen (WTA Kuala Lumpur) 09:00
Cibulkova - Ozgen (WTA Kuala Lumpur) 09:00
Cibulkova - Ozgen (WTA Kuala Lumpur) 09:00
Kovinic - Mayr-Achleitner (WTA Kuala Lumpur) 11:00
Kovinic - Mayr-Achleitner (WTA Kuala Lumpur) 11:00
Kovinic - Mayr-Achleitner (WTA Kuala Lumpur) 11:00
Babos / Chan - Krunic / Vrljic (WTA Kuala Lumpur) 12:30
Babos / Chan - Krunic / Vrljic (WTA Kuala Lumpur) 12:30
Babos / Chan - Krunic / Vrljic (WTA Kuala Lumpur) 12:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Kloten - Zurich 18:15
Australia - Serbia 18:00
Chicago White Sox - Boston Red Sox 00:10
Milwaukee Brewers - St.Louis Cardinals 00:10
Arizona Diamondbacks - New York Mets 01:40
San Diego Padres - Colorado Rockies 02:10
San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers 02:15
Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 02:30
Colorado Rockies - San Diego Padres 03:10
Oakland Athletics - Los Angeles Angels 03:10
ITF Men's - Doha 14:00
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
ITF Men's - Kish 06:00
Oakland Athletics - Los Angeles Angels of Anaheim 03:05
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
ITF Men's - Doha 14:00
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
Le Club Magazine 18:00
Russia - Norway 12:30
Russia - Norway 12:30
Russia - Norway 12:30
Russia - Norway 12:30
Russia - Norway 12:30
Russia - Norway 12:30
Finland W - Russia W 12:30
Finland W - Russia W 12:30
Finland W - Russia W 12:30
Finland W - Russia W 12:30
ITF Men's - Sharm el-Sheikh 08:00
Men's 10000m 13:00
Men's 10000m 13:00
Men's 10000m 13:00
Men's 10000m 13:00
Men's 10000m 13:00
Men's Ski Halfpipe Finals 13:45
Men's Ski Halfpipe Finals 13:45
Men's Ski Halfpipe Finals 13:45
Men's Ski Halfpipe Finals 13:45
Steaua Bucharest - Universitatea Cluj 16:15
FC Barcelona Youth - FC Kobenhavn Youth 16:45
Champions League Preview 19:00
Cardiff City Res - Chelsea Res 19:00
Yeovil Town - Watford FC 19:45
Manchester City - FC Barcelona 19:45
Bayer 04 Leverkusen - Paris Saint Germain 19:45
Champions League Simulcast! 19:45
Uefa Champions League Highlights 21:30
Le Club Magazine 22:00
Velez Sarsfield BA - All Boys 22:15
Rio Claro FC - Botafogo 22:30
Mogi Mirim - Piracicaba 22:30
ITV Extra Time 22:35
Russia - Norway 12:30
Finland W - Russia W 12:30
UTB Zlin - STU Engineers Bratislava 15:55
Switzerland - Latvia 17:00
Czech Republic - Slovakia 17:00
Cortina - Asiago 19:30
ITF Women's - Altenkirchen 09:30
Krasnye Krylia - CS Gaz Metan Medias 15:30
Prienai - Lietkabelis 16:30
BLK Slavia Praha - VALOSUN KP Brno 18:00
Valencia Basket - Unics Kazan 19:45
Sochi 2014 - NED1 Netherlands Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - NED1 Netherlands Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - BBC Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - BBC Full Day Coverage - StreamTorrent 2 05:00
Sochi 2014 - BBC Full Day Coverage - StreamTorrent 2 05:00
Sochi 2014 - Russia TV 2 Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - Russia TV 2 Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - Russia TV 2 Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - Russia TV 2 Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - Sky Italy Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - TV2 Norway Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - TV2 Denmark Full Day Coverage 05:00
Sochi 2014 - TVR Romania Full Day Coverage 05:00
Men's 10000m 13:00
Men's Ski Halfpipe Finals 13:45
VK Agel Prostejov - PVK Olymp Praha 14:55
Bobsleigh - Women's Heat 1 + Heat 2 15:15
VK Dukla Liberec - VK Euro Sitex Pribram 16:55
Team Tvis Holstebro - Skjern 17:15
HC Zalau - HCM Baia Mare 17:15
Danish Badminton League 18:30
Davai Sochi Highlight Show 19:00
Davai Sochi Highlight Show 21:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Eurosport 22:00
Eurosport 2 22:00
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 03:30
Eurosport 22:00
Eurosport 2 22:00
Eurosport 2 22:00
Eurosport 22:00
Kloten - Zurich 18:15
Arizona Diamondbacks - New York Mets 20:40
P2P streams (download additional software)
New York Mets - Arizona Diamondbacks 02:40
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 03:00
Colorado Rockies - San Diego Padres 03:10
Today is 2014-04-16, we have 368 links. Last update UTC = 76 seconds ago. all times UTC

Watch free sport streams

ATDHE.eu is a free sport streaming website, like ATDHE.tv or ATDHE.net used to be before the USA seized/stole their domains. Atdhe.tv is a minimalistic sport stream website, which means that from our homepage you are are just one click away from flash streaming (unfortunately if you are an UK or a US visitor, you are banned from using Atdhe, we apologise, but we no longer support visitors neither from UK nor the USA).

Just choose the stream you wish to watch and click on it. If it does not work, try another one. Atdhe.tv is a sport stream aggregator, so usually more links are added for the same event. That means that no streams are hosted on this website, never were and never will be. Sometimes there are stream links that require additional software to work.

ATDHE was recently improved and we're working on further improvements for the future. If you enjoy using ATDHE, please use the share buttons above (Facebook Like, Google +1, Twitter etc). If you think that some of the links here violate your rights, please contact the provider of the stream and contact us at atdheeudmca at gmail dot com. We take DMCA seriously! We will be also be happy for your feedback. We kindly ask you: DO NOT ADD SPORT STREAMS THAT ARE NOT AVAILABLE FOR FREE! If you add pirated streams we WILL give your IP address to authorities like FBI, Interpol and others, who protect our economy, future, jobs and old/new world order.