usa Biggest sportsbook for USA (except MD and NY): BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Streams with less annoying ads
Ulsan Hyundai FC - Suwon Bluewings 05:00
Paris Saint Germain - Olympique Lyon 19:00
Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin 11:00
Lazio - Torino FC 13:00
AC Chievo Verona - US Sassuolo 13:00
SC Freiburg - Borussia Monchengladbach 13:30
Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen 13:30
Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 13:30
Werder Bremen - TSG Hoffenheim 13:30
Aston Villa - Southampton FC 14:00
Cardiff City - Stoke City 14:00
Newcastle United - Swansea City FC 14:00
UD Levante - Getafe CF 16:00
Gil Vicente - Estoril 16:00
Hamburger SV - VFL Wolfsburg 16:30
Chelsea - Sunderland 16:30
Juventus - Bologna FC 16:30
Real Sociedad - Espanyol 18:00
OS Belenenses Lisbon - Sporting CP 18:15
TSV 1860 Munchen - Arminia Bielefeld 11:00
Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin 11:00
Tottenham Hotspur - Fulham FC 11:45
Genoa - Cagliari 13:00
Atalanta Bergamo - Hellas Verona 13:00
Parma - Inter Milan 13:00
AC Milan - AS Livorno 13:00
Udinese - Napoli 13:00
Chelsea - Sunderland 16:30
All streams (some with many annoying ads - it is not our fault!)
EPL Saturday Club 11:00
Soccer AM Preview show! 10:00
Vegalta Sendai - Nagoya Grampus Eight 11:00
ElPozo Murcia - Inter Movistar 11:50
Soccer Saturday 12:00
NK Osijek - HNK Rijeka 14:00
Birmingham City - Tyreso 14:00
Slovan Liberec - Slovacko 15:00
BBC Final Score 16:30
Hull City - Arsenal 17:30
Universidad Catolica - LDU Quito 18:00
RAEC Mons - Leuven 19:00
Atletico Madrid - Elche CF 19:00
Union Comercio - Club Sporting Cristal 19:00
Royal Charleroi - Cercle Brugge 19:00
Ulsan Hyundai - Suwon Bluewings 06:00
ElPozo Murcia - Inter Movistar, Futsal 10:50
Soccer AM Preview show 09:00
Stenhousemuir FC - Rangers FC 14:00
Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen 13:30
AC Fiorentina - AS Roma 19:00
UD Levante - Getafe CF 16:00
Real Sociedad - Espanyol 18:00
Fluminense FC RJ - Figueirense FC 21:30
Sporting Covilha - Penafiel 10:15
Parma - Inter Milan 13:00
Gil Vicente - Estoril 16:00
OS Belenenses Lisbon - Sporting CP 18:15
Central Coast Mariners - Adelaide United 06:30
Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin 11:00
2 Bundesliga Simulcast - Konferenz 11:00
Tottenham Hotspur - Fulham FC 11:45
TSV 1860 Munchen - Arminia Bielefeld 11:00
Zavcr - Maribor 18:30
Waasland Beveren - AA Gent 19:00
Leuven - Oostende 19:00
Royal Charleroi - Club Brugge KV 19:00
KV Mechelen - KV Kortrijk 19:00
CD Mirandes - UD Las Palmas 19:00
Kaposvar - Szombathelyi Haladas 19:00
Real Sociedad - Espanyol 19:00
ND Gorica - Triglav 19:00
Lierse - Oostende 19:00
NK Rudar Velenje - NK Olimpija Ljubljana 19:05
Mlada Boleslav - Jablonec 19:15
OS Belenenses Lisbon - Sporting Lisbon 19:15
Club Nacional de Football - Cerro Largo F.C. 19:30
AC Fiorentina - AS Roma 20:00
Paris Saint Germain - Olympique Lyon 20:00
Philadelphia Union - Houston Dynamo 21:00
CD Universidad San Martin - UTC Cajamarca 21:30
Barcelona B - Girona FC 17:00
Barcelona B - Girona FC 18:00
Miedz Legnica - ARKA Gdynia 18:30
Osasuna - Valencia CF 15:00
Dinamo Minsk - FC Minsk 15:00
Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv 15:00
FK Novi Pazar - FK Crvena Zvezda Beograd 15:00
Spartaks - FC Jurmala 15:00
FK Anzhi Makhachkala - FK Zenit St. Petersburg 15:00
FC Vaslui - ASC Corona Brasov 15:00
Shakhtar Donetsk - Metalurg Donetsk 15:00
FC Austria Wien - WAC Sankt Andra 15:30
ASS Sale - WAF Widad Fez 15:30
Krka - FC Koper 15:30
NK Domzale - NK Celje 15:30
FC Porto B - SL Benfica B 16:00
Rangers Talca - Audax Italiano 16:30
UD Levante - Getafe CF 17:00
Lugo - SD Ponferradina 17:00
Hercules Alicante - Cordoba CF 17:00
Gil Vicente - Estoril 17:00
Ujpest - Fehervar 17:00
Bursaspor - Elazigspor 17:00
Galatasaray - Kasimpasa SK 17:00
Real Madrid B - SD Eibar 17:15
Juventus - Bologna FC 17:30
Chelsea - Sunderland 17:30
Maccabi Haifa FC - Hapoel Beer Sheva 17:30
Partizan Belgrade - FK Jagodina 17:30
Hamburger SV - VFL Wolfsburg 17:30
CFR Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 17:30
SK Sturm Graz - SV Ried 18:00
FC Wacker Innsbruck - FC Magna Wiener Neustadt 18:00
FC Admira - Red Bull Salzburg 18:00
NK Osijek - HNK Rijeka 18:00
CD Cuenca - Barcelona SC 18:00
WAC Casablanca - Chabab Rif Al Hoceima 18:00
Universidad de Concepcion - Universidad Chile 19:00
Newcastle United - Swansea City FC 15:00
Cardiff City - Stoke City 15:00
Italian Serie A Simulcast / Diretta Gol 14:00
Parma - Inter Milan 14:00
AC Milan - AS Livorno 14:00
Udinese - Napoli 14:00
Catania - Sampdoria 14:00
AC Chievo Verona - US Sassuolo 14:00
Lazio - Torino FC 14:00
Klaipeda - Sudova Marijampole 14:00
Akhisar Belediyespor - Kayserispor 14:00
PFK Lokomotiv Plovdiv - PFK Botev Plovdiv 14:15
Bundesliga Simulcast / Konferenz Live 14:30
FC Augsburg - Hertha BSC Berlin 14:30
Pune FC - East Bengal FC 14:30
Werder Bremen - TSG Hoffenheim 14:30
SC Freiburg - Borussia Monchengladbach 14:30
Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen 14:30
Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 14:30
Watford FC - Ipswich Town 15:00
Paksi SE - Debrecen 15:00
Znojmo - Banik Ostrava 15:00
Aston Villa - Southampton FC 15:00
West Ham United - Crystal Palace 15:00
Tom Tomsk - Krylya Sovetov 10:00
Ekranas - Siauliai 10:00
AC Milan Youth - Anderlecht Youth 11:00
Ventforet Kofu - Nagoya Grampus Eight 11:00
Sporting Covilha - Penafiel 11:15
Gaziantepspor - Genclerbirligi 11:30
Gornik Leczna - GKS Belchatow 11:30
2. Bundesliga Simulcast / Konferenz 12:00
Goverla Uzhgorod - FC Illychivets Mariupol 12:00
TSV 1860 Munchen - Arminia Bielefeld 12:00
Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin 12:00
Leicester City - Queens Park Rangers 12:15
Liverpool Youth - Celtic Youth 12:30
Churchill Brothers - United Sikkim FC 12:30
Beijing Guoan - Shandong Luneng 12:30
Lokomotiv Moscow - Terek Groznyi 12:30
Motherwell FC - Celtic 12:45
SM Caen - AJ Auxerre 13:00
Lombard Papa - Gyori ETO FC 13:00
MSV Duisburg - Vfl Osnabruck 13:00
Potsdam - VFL Wolfsburg 13:00
Elversberg - 1. FC Heidenheim 1846 13:00
RB Leipzig - SV Darmstadt 98 13:00
Guangzhou Evergrande FC - Shanghai Shenhua 13:00
Genoa - Cagliari 14:00
Atalanta Bergamo - Hellas Verona 14:00
FC Lathi - HJK Helsinki 14:00
AC Milan Youth - Fenerbahce Youth 14:00
Nottingham Forest FC - Birmingham City 15:00
NK Zadar - RNK Split 18:00
MFK Dina - Tyumen 10:00
MFK Gazprom Yugra - Sibiryak Novosibirsk 11:00
BBC Match of the Day 21:30
Club America Mexico - Queretaro FC 22:00
Club America Mexico - Queretaro FC 22:00
Colorado Rapids - San Jose Earthquakes 22:00
Millonarios - Tolima 22:30
The Football League Show 22:50
Juventus - Bologna FC 16:30
Philadelphia Union - Houston Dynamo 20:00
FC Wacker Innsbruck - FC Magna Wiener Neustadt 17:00
Chicago Fire - New England Revolution 20:00
Rosario Central - Estudiantes La Plata 20:10
Rosario Central - Estudiantes La Plata 20:10
Huila - Uniautonoma 20:15
Union Espanola - O Higgins 20:30
Union Espanola - O Higgins 20:30
CD Universidad San Martin - UTC Cajamarca 20:30
CD Universidad San Martin - UTC Cajamarca 20:30
CSD Independiente - CD El Nacional 21:00
Quilmes - Club Olimpo de Bahia 21:10
Quilmes - Club Olimpo de Bahia 21:10
Fluminense FC RJ - Figueirense FC 21:30
Fluminense FC RJ - Figueirense FC 21:30
SC Internacional - Vitoria Salvador 21:30
Atalanta Bergamo - Hellas Verona 13:00
Klaipeda - Sudova Marijampole 13:00
SC Freiburg - Borussia Monchengladbach 13:30
FC Augsburg - Hertha BSC Berlin 13:30
Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen 13:30
Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 13:30
Werder Bremen - TSG Hoffenheim 13:30
Hamburger SV - VFL Wolfsburg 16:30
Sokol Klecany - SK SPARTAK Pribram 16:00
SK Union Celakovice - Sokol Ovcary 16:00
Real Sociedad - Espanyol 18:00
Universidad de Concepcion - Universidad Chile 18:00
CD Mirandes - UD Las Palmas 18:00
Union Comercio - Club Sporting Cristal 18:00
ND Gorica - Triglav 18:00
NK Rudar Velenje - NK Olimpija Ljubljana 18:05
OS Belenenses Lisbon - Sporting CP 18:15
Paris Saint Germain - Olympique Lyon 19:00
Club Nacional de Football - Cerro Largo F C 18:30
AC Fiorentina - AS Roma 19:00
TSV 1860 Munchen - Arminia Bielefeld 11:00
Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin 11:00
MSV Duisburg - Vfl Osnabruck 12:00
RB Leipzig - SV Darmstadt 98 12:00
Elversberg - 1. FC Heidenheim 1846 12:00
Potsdam - VFL Wolfsburg 12:00
FC Admira - Red Bull Salzburg 17:00
Universidad Catolica - LDU Quito 17:00
CD Cuenca - Barcelona SC 17:00
Zavcr - Maribor 17:30
SKP Rapid Sport - Start VD Luby 16:00
SK Mirova pod Kozakovem - Sokol Doubi 16:00
ZKZ Horni Briza - Prestice 16:00
FK Sedmihorky - SK Semily 16:00
FK Raselina Sobeslav - Lokomotiva Veseli nad Luznici 16:00
Drazice - FC Pisek 16:00
MFK Dobris - Tatran RAKO Rakovnik 16:00
Cesky lev - Union Beroun, o.s. - TJ Sokol Nove Straseci 16:00
Arsenal Ceska Lipa s.r.o. - Telocvicna jednota Sokol Bozkov 16:00
Slovan Hradek n.Nisou - FK Pencin-Turnov B 16:00
Leicester City - Queens Park Rangers 11:15
Churchill Brothers - United Sikkim FC 11:30
Lokomotiv Moscow - Terek Groznyi 11:30
Motherwell FC - Celtic 11:45
SM Caen - AJ Auxerre 12:00
FC Lathi - HJK Helsinki 13:00
Lazio - Torino FC 13:00
AC Chievo Verona - US Sassuolo 13:00
Genoa - Cagliari 13:00
Parma - Inter Milan 13:00
AC Milan - AS Livorno 13:00
Udinese - Napoli 13:00
Catania - Sampdoria 13:00
Birmingham City - Tyreso, W 13:00
Pune FC - East Bengal FC 13:30
Watford FC - Ipswich Town 14:00
Nottingham Forest FC - Birmingham City 14:00
Osasuna - Valencia CF 14:00
Spartaks - FC Jurmala 14:00
FK Anzhi Makhachkala - FK Zenit St. Petersburg 14:00
Shakhtar Donetsk - Metalurg Donetsk 14:00
FC Austria Wien - WAC Sankt Andra 14:30
Krka - FC Koper 14:30
NK Domzale - NK Celje 14:30
Rangers Talca - Audax Italiano 15:30
UD Levante - Getafe CF 16:00
Lugo - SD Ponferradina 16:00
Hercules Alicante - Cordoba CF 16:00
Gil Vicente - Estoril 16:00
Real Madrid B - SD Eibar 16:15
Maccabi Haifa FC - Hapoel Beer Sheva 16:30
SK Sturm Graz - SV Ried 17:00
FC Barcelona B - Girona FC 17:00
FC Rokycany - SK Benesov 16:00
Sokol Cizova - FK Slavoj Cesky Krumlov 16:00
SK SENCO Doubravka, o.s. - FK Tachov 16:00
TJ Litol - FK Neratovice-Byskovice, s.r.o. 16:00
FC Novy Bor, o.s. - AFK LoKo Chomutov 16:00
SK Vysoke Myto, o.s. - FK OEZ Letohrad 16:00
TJ Jiskra Usti nad Orlici - o.s. - TJ Svitavy 16:00
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou - Sparta Kutna Hora, a.s. 16:00
TJ FK ZBS Zelezny Brod - FK Dobrovice 16:00
SK Klatovy 1898 - SSC Bolevec 16:00
TJ Sokol Zivanice - FK Pardubice, a.s. 16:00
Sporting Covilha - Penafiel 10:15
Daugava Daugavpils - Metta-LU 11:00
Goverla Uzhgorod - FC Illychivets Mariupol 11:00
Paris Saint Germain - Olympique Lyon 19:00
Maghreb Fez - OCS Olympique de Safi 19:00
CSD Independiente - CD El Nacional 21:00
French Magazine Jour de Foot 21:00
MFK Chrudim B - TJ Lanskroun, fotbalovy oddil 16:00
1. FC Zamberk - TJ Svitavy B 16:00
SK Roudnice nad Labem - AC Sparta Praha fotbal a.s. B 16:00
TJ Kunice - TJ Stechovice 16:00
FK Horovicko - FK Hvezda Cheb 16:00
Universidad de Concepcion - Universidad Chile 18:00
Real Sociedad - Espanyol 18:00
CD Mirandes - UD Las Palmas 18:00
Kaposvar - Szombathelyi Haladas 18:00
Union Comercio - Club Sporting Cristal 18:00
ND Gorica - Triglav 18:00
NK Rudar Velenje - NK Olimpija Ljubljana 18:05
Mlada Boleslav - Jablonec 18:15
OS Belenenses Lisbon - Sporting CP 18:15
AC Fiorentina - AS Roma 19:00
Club Nacional de Football - Cerro Largo F C 18:30
FK Bohemians Praha B - SC Radotin 16:00
Banik Kralovske Porici - FC Viktoria Marianske Lazne 16:00
SK Holice - SK Pardubicky 16:00
TJ FC Chotikov 1932 o.s. - SK Slavia Vejprnice 15:00
Doksy - Desna 15:00
FC Slovacka Sparta Spytihnev - FC RAK Provodov 15:00
Vigantice - FK Luhacovice 15:00
Sokol Katerinice - FC Velke Karlovice-Karolinka 15:00
SFK ELKO Holesov o.s. - FC Frystak 15:00
FC Roznov pod Radhostem - FC Morkovice 15:00
Banik Modlany - FK Louny 16:00
TJ Krupka - TJ Probostov 16:00
Sokol Brezno - FK Litvinov, a.s. 16:00
SK STAP-TRATEC Vilemov - Sokol Horni Jiretin 16:00
Universidad Catolica - LDU Quito 17:00
CD Cuenca - Barcelona SC 17:00
NK Zadar - RNK Split 17:00
WAC Casablanca - Chabab Rif Al Hoceima 17:00
Miedz Legnica - ARKA Gdynia 17:30
Zavcr - Maribor 17:30
Lierse - Oostende 18:00
Royal Charleroi - Cercle Brugge 18:00
KV Mechelen - KV Kortrijk 18:00
RAEC Mons - Leuven 18:00
Waasland Beveren - AA Gent 18:00
Ujpest - Fehervar 16:00
Real Madrid B - SD Eibar 16:15
Hamburger SV - VFL Wolfsburg 16:30
Chelsea - Sunderland 16:30
Maccabi Haifa FC - Hapoel Beer Sheva 16:30
Juventus - Bologna FC 16:30
CFR Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 16:30
Partizan Belgrade - FK Jagodina 16:30
SK Sturm Graz - SV Ried 17:00
FC Admira - Red Bull Salzburg 17:00
FC Wacker Innsbruck - FC Magna Wiener Neustadt 17:00
Austrian Bundesliga Simulcast 17:00
FC Barcelona B - Girona FC 17:00
NK Osijek - HNK Rijeka 17:00
Sokol Citice - OSS Lomnice 13:30
FC Frantiskovy Lazne - Spartak Chodov 14:00
FK INZERT EXPRES Znojmo - FC Ivancice 15:00
SK Vojkovice - Sokol Novosedly 15:00
FK SK Bosonohy - FC Moravsky Krumlov 15:00
RAFK Rajhrad - FK Mutenice 15:00
Slovan Bzenec - FC Kyjov 1919 s.r.o. 15:00
FC Kurim - FC Sparta Brno 15:00
ASS Sale - WAF Widad Fez 14:30
Krka - FC Koper 14:30
NK Domzale - NK Celje 14:30
FC Porto B - SL Benfica B 15:00
Rangers Talca - Audax Italiano 15:30
German Bundesliga Highlight Show 15:30
BBC Final Score 15:30
ARD Sportschau 16:00
UD Levante - Getafe CF 16:00
Lugo - SD Ponferradina 16:00
Hercules Alicante - Cordoba CF 16:00
Gil Vicente - Estoril 16:00
Bursaspor - Elazigspor 16:00
Galatasaray - Kasimpasa SK 16:00
FK Motorlet Praha s.r.o. - SK Cesky Brod 09:15
SK SIKO Cimelice - FC Mariner Bavorovice s.r.o. 09:15
FK Chmel Blsany - FK Junior Decin 09:30
CAFC Praha - FSC Libus 09:30
SK Treboradice - SK Union Vrsovice 09:30
FC Zlicin - FC ZVVZ Milevsko 09:30
SK Skalice - TJ Jiskra Mimon 09:30
FK Litomerice - FK Bilina 13:30
Watford FC - Ipswich Town 14:00
Nottingham Forest FC - Birmingham City 14:00
West Ham United - Crystal Palace 14:00
Osasuna - Valencia CF 14:00
Paksi SE - Debrecen 14:00
Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv 14:00
FC Vaslui - ASC Corona Brasov 14:00
Spartaks - FC Jurmala 14:00
FK Anzhi Makhachkala - FK Zenit St. Petersburg 14:00
FK Novi Pazar - FK Crvena Zvezda Beograd 14:00
Dinamo - FC Minsk 14:00
Shakhtar Donetsk - Metalurg Donetsk 14:00
FC Austria Wien - WAC Sankt Andra 14:30
FC Chomutov, s.r.o. - SK Strakonice 1908 s.r.o 09:15
SK Aritma Praha, o.s. - FK Slavoj Zatec, o.s. 09:15
SK Kladno, a.s. - TJ Banik Sous, o.s. 09:15
SK Mondi Steti - SK Sokol Brozany 09:15
Birmingham City - Tyreso, W 13:00
AC Milan - Fenerbahce, Youth 13:00
PFK Lokomotiv Plovdiv - PFK Botev Plovdiv 13:15
SC Freiburg - Borussia Monchengladbach 13:30
FC Augsburg - Hertha BSC Berlin 13:30
Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen 13:30
Bundesliga Simulcast - Konferenz Live 13:30
Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 13:30
Werder Bremen - TSG Hoffenheim 13:30
Pune FC - East Bengal FC 13:30
Znojmo - Banik Ostrava 14:00
Slovan Liberec - Slovacko 14:00
Aston Villa - Southampton FC 14:00
Cardiff City - Stoke City 14:00
Newcastle United - Swansea City FC 14:00
Potsdam - VFL Wolfsburg 12:00
German Bundesliga Preview Show 12:30
FC Lathi - HJK Helsinki 13:00
Lazio - Torino FC 13:00
Italian Serie A Simulcast - Diretta Gol 13:00
AC Chievo Verona - US Sassuolo 13:00
Genoa - Cagliari 13:00
Atalanta Bergamo - Hellas Verona 13:00
Parma - Inter Milan 13:00
AC Milan - AS Livorno 13:00
Udinese - Napoli 13:00
Catania - Sampdoria 13:00
Klaipeda - Sudova Marijampole 13:00
Akhisar Belediyespor - Kayserispor 13:00
Central Coast Mariners - Adelaide United 07:30
Central Coast Mariners - Adelaide United 07:30
Central Coast Mariners - Adelaide United 07:30
Liverpool - Celtic, Youth 11:30
Churchill Brothers - United Sikkim FC 11:30
Lokomotiv Moscow - Terek Groznyi 11:30
Tottenham Hotspur - Fulham FC 11:45
Motherwell FC - Celtic 11:45
Guangzhou Evergrande FC - Shanghai Shenhua 12:00
MSV Duisburg - Vfl Osnabruck 12:00
RB Leipzig - SV Darmstadt 98 12:00
Elversberg - 1. FC Heidenheim 1846 12:00
SM Caen - AJ Auxerre 12:00
Lombard Papa - Gyori ETO FC 12:00
Football Focus 11:00
Soccer Saturday 11:00
Daugava Daugavpils - Metta-LU 11:00
Goverla Uzhgorod - FC Illychivets Mariupol 11:00
Leicester City - Queens Park Rangers 11:15
Beijing Guoan - Shandong Luneng 11:30
EPL Preview Show 10:00
Ventforet Kofu - Nagoya Grampus Eight 10:00
AC Milan - Anderlecht, Youth 10:00
MFK Gazprom Yugra - Sibiryak Novosibirsk, Futsal 10:00
Sporting Covilha - Penafiel 10:15
Gornik Leczna - GKS Belchatow 10:30
Gaziantepspor - Genclerbirligi 10:30
TSV 1860 Munchen - Arminia Bielefeld 11:00
Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin 11:00
2 Bundesliga Simulcast - Konferenz 11:00
Ulsan Horang-i - Suwon Bluewings 05:00
Kashima Antlers - Vissel Kobe 06:00
Central Coast Mariners - Adelaide United 06:30
FC Tokyo vs Cerezo Osaka 07:00
Jeongnam - Jeonbuk Motors 07:00
Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale 08:00
MFK Dina - Tyumen, Futsal 09:00
Tom Tomsk - Krylya Sovetov 09:00
Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos 06:00
Central Coast Mariners - Adelaide United 06:30
Gamba Osaka - Omiya Ardija 07:00
FC Tokyo vs Cerezo Osaka 07:00
Jeongnam - Jeonbuk Motors 07:00
Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale 08:00
Ajax - Celtic, Youth 08:30
Ekranas vs Siauliailt 09:00
MFK Dina - Tyumen, Futsal 09:00
Tom Tomsk - Krylya Sovetov 09:00
Vegalta Sendai - Sagan Tosu 05:00
Tokushima Vortis - Shimizu S-Pulse 05:00
Ulsan Horang-i - Suwon Bluewings 05:00
Kashima Antlers - Vissel Kobe 06:00
Ulsan Horang-i - Suwon Bluewings 06:00
Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos 07:00
Central Coast Mariners - Adelaide United 07:30
FC Tokyo - Cerezo Osaka 08:00
Gamba Osaka - Omiya Ardija 08:00
Jeongnam - Jeonbuk Motors 08:00
Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale 09:00
Ajax Youth - Celtic Youth 09:30
Vegalta Sendai - Sagan Tosu 06:00
Tokushima Vortis - Shimizu S-Pulse 06:00
all times GMT

Free soccer streams

Watch soccer (football) at ATDHE. There is a list of streams for soccer that ATDHE collects or that are added by users. For ATDHE football (US football) click on link above. If you do not find the stream here, try ATDHE section OTHER, or come later. Enjoy free streams and do not forget: you can help to spread ATDHE by clicking on share buttons like Google +1. Facebook like etc.